Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz arról adat valahol, hogy...

Lesz arról adat valahol, hogy az ATV nézettsége csökken mióta Magyar Péter kisétált?

Figyelt kérdés

Eléggé öngól volt ez a provokáció szerintem. Azt gondolom most sokan csalódtak az ATV-ben.

Lesznek erről adatok?



jún. 12. 06:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
19%
18, akkor guberálj tovább. Atv-t akartál eddig.
jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

21, korábban valaki azt irta, hogy elérhetők a nézettségi adatok.


1 műsort találtam, az utolsó 5 hét adatival kapcsolatban és az is a választási műsoruk volt, ami egyébként bődületesen alacsony a youtube-os megtekintésekhez képest, ami azt mutatja, hogy már alig van, aki hagyományos tv-t néz.

jún. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
30%

#20


Én jelentettem ki, hogy elérhetőek a nézettségi adatok.

Nem azt jelentettem ki, hogy elérhetőek a nézettségi adatok és egy anonim fórumon bárkinek parancsra majd ezt én kikeresem :)


Segítek: google 1. találatok nem lesznek elegendőek, hajrá hajrá

jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Én viszont azt jelentem ki, hogy a google alapján nincs folyamatosan ellenőrizhető nézettségi adatata az ATV-nek.

barátom mondta

jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
34%
tény hogy Rónai szintjére nem érdemes lesüllyedni, Puzsér sem tudodd vele mit kezdeni, annyira sötét az az ember, de igen, Magyar Péter is kezelhette volna jobban a helyzetet. Szerintem is lehet hogy valótlanságot állított azzal hogy egyszer sem hívták be, de nem tartom hazugságnak sem, egyszerűen sokszor beszél felületesen, mivel sokkal többet szeretne elmondani mint amire idő lenne és sokszor meggondolatlanul beszél. Kicsit túl van fűtve a Pali. :) Egyszerűen nehéz azt pár szóban elmagyarázni hogy miért nem megy be valaki szivesne az ATV-hez interjúra és hogy sok meghívást nem is érdemes komoly képpel komolyan venni.
jún. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én viszont azt jelentem ki, hogy a google alapján nincs folyamatosan ellenőrizhető nézettségi adatata az ATV-nek.


Pont ugyanúgy elérhető, mint báemylik másik adóé.

A linken, amit korábban beraktam, van fenn műsoruk, mert befért a nézettség alapján a listába, ergo mérik az atv-t is. És ha megnézed, van ott egy továbblépési lehetőség a részletes adatokra, de arra már nyilván lusta voltál, hogy megnézd...

jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
A következő hetekben esni fog, illetve bár onnan nem sétált ki, de az RTL-é is. Jön az EB, az M4 Sport lehet a legnézettebb csatorna a következő hetekben. Emellett következik a nyári uborkaszezon is a politikában, így az ATV meg a politikai műsorok kevésbé lesznek nézettek. Azt, hogy hosszabb távon mi történik az ATV nézettségével nem hinném a GYK médiaszakértői fogják megmondani. Az sem valószínű, hogy a mostani kivonulás után soha többé nem fog bemenni az ATV-be MP, illetve az is lehet, hogy vége lesz a one man shownak és lesznek a Tiszának más tagjai, akik bemennek.
jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Jó ez a legnézettebb 20 műsoros lista, abban az ATV nem szokott benne lenni. Létezik olyan lista, mely a főműsoridős nézettséget mutatja a teljes lakosság körében, ott az ATV a 10 legnézettebb csatorna között benne szokott lenni. Nyilván minden csatorna azokat az adatokat publikálja magáról, ami a reklámozók és a műsorelosztók szempontjából azt mutatja, hogy ők mennyire nézettek. Az ATV pl azt hirdeti S legnézettebb hírcsatorna Magyaroszágon, mert az M1-et és a hírTV-t veri nézettségben. Miközben az ATV nem klasszikus hírcsatorna abban az értelemben, hogy nincs egész napos hírműsorfolyam, az aktuálisan történő eseményekre, pl a Fico merénylet, nem reagálnak megszakítva az adást.
jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

4, Megrendezett kisétálás? Rosszul tette, mert a szavazó bázisa változik...

5, kérdező... Én is azt gondoltam, Gratulálok az elért sikerhez... Kellett volna... De az ATV, Hír tv betelefonálós műsorba felhomályosítottak, mint hallgatót, Nem köteles gratulálni...

( ha úgy alakul, mindkettőt hallgatom vagy élőbe, vagy a netről )

jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!