Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz arról adat valahol, hogy...

Lesz arról adat valahol, hogy az ATV nézettsége csökken mióta Magyar Péter kisétált?

Figyelt kérdés

Eléggé öngól volt ez a provokáció szerintem. Azt gondolom most sokan csalódtak az ATV-ben.

Lesznek erről adatok?



jún. 12. 06:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%

Nem, régóta nem publikálnak nézettségi adatokat, vélhetően azért, mert Magyar Péter nélkül is esik a nézettség.

Az előző választás óta, teljesen egyértelműen simult bele a tv a KESMA mellékszárnyába. Ennyi kormányképvieslő sehol máshol nincs, ami elvileg független média és az sem jellemző, hogy a megafonos arcok, Jeszenszky Zsolttól, Lentulai Krisztiánon át Deák Danitól Huth Gergőig ki-be járkáljanak. Az ATV rég nem független és rég nem ellenzéki.

jún. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%
Sokan járnak be hazudozni az ATV-be, aki rendszeresen nézi az hozzászokott. Azért mert Magyar Péter bemegy hazudozni nem fog összedőlni a csatorna. Se Magyar Péter nem veszít szavazókat.
jún. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%

Ettől éppenséggel nőnie kellett és nőni fog.


Az X faktorba sem véletlenül építenek be mikrofont hajigáló népeket...

jún. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
29%

Természetesen van nézettségi adat az atv-nél, mert ma már minden pillanban látható...(különösen sokan nézik Rónai műsorát)

Magyar Péter kisétálása egy megrendezett menekülés volt...nagyon jól tudta Magyar, hogy Rónai megszorongatja a tökeit, és akkor neki annyi...jobb valami süket dumával meglépni, így hősnek látszik(pedig nagyon nem az)...

néhányan bedőlnek ennek a mutatványnak.

jún. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

4-es itt most nem Magyarról van szó, nem akarom védeni lehetett volna máshogy csinálni de megértem hogy ebben nem akart részt venni.


Itt az a lényeg, hogy Rónai iszonyat ciki volt mint műsorvezető, vannak alapvető újságírói szabályok, etikettek stb. Eleve gratulációval illett volna kezdeni, egy nézőket nem érdeklő témával jött elő támadó jelleggel, szóval szakmailag, emberileg mindenhogy ez gáz volt. Nyilván nem az volt az ATV célja, hogy maguknak ártsanak de ez nagyon rosszul sült el. Leszerepeltek.

Ezért vagyok kíváncsi arra hogy ez nézettségben látszik e majd.

jún. 12. 07:12
 6/29 anonim ***** válasza:
79%

A nézettségi adatok nem nyilvánosak, mert már kb. 2 éve egyre kevesebb a nézö (szakemberek elemzései, és közvélemény kutatások alapján). Amióta elkezdtek egyre jobban hasonlítani a fidesz-propaganda csatornákhoz egyere kevesebb embert érdekel.

#4. Neked meg látom sikeresen kimosta az agyad a propaganda.

jún. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

5, szerintem meg nem ciki.

Nem nézem már nagyon régóta a műsort, most a felhajtás miatt belenéztem, és kedvelem Antal Attilát, akkor már visszanéztem vele is pár interjút.


A riporter dolga, hogy választ szerezzen arra, ami fontos (márpedig ha kiáll egy ekkora támogatottságú párt egyik vezetője és állít valamit - nem hívták meg - az fontos), és a nézőket érdekli. Tudni szereném, hogy hazudik-e az, aki a vezetőnk akar lenni. Engem érdekelt volna a válasz, azt pedig nem kapom meg, ha Rónai annyit mond, hogy nem érdekli, MAgyar úr, jó, akkor lépjünk tovább. MP mondhatta volna, hogy tévedhettem, nem úgy értettem. Kinyithatta volna, és pontról pontra megcáfolhatta volna. De nem, dulifuli kiment inkább. Ez őt minősíti, nem a kérdezőt.

jún. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
5, Itt nem a tv szerepelt le, hanem MP. Megvédhette volna a saját álláspontját, de inkább kiment. A nézők meg röhögtek egy jót.
jún. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%

Lesz arról adat valahol, hogy MP népszerűsége csökken, mióta kisétált?

Eléggé öngól volt ez a provokáció szerintem. Azt gondolom most sokan csalódtak MP-ben.


Lesznek erről adatok?

jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
9, 2 év múlva újra választásokat tartanak. 2 év múlva egészen biztosan lesznek erről adatok.
jún. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!