Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitézy Dávidot miért tartják...

Vitézy Dávidot miért tartják olyan kiemelkedő szakembernek, ha a BKV-t is majdnem csődbe vitte?

Figyelt kérdés

Maga Tarlós is megmondta, hogy kegyelemből rakták csak a közlekedési múzeum élére, mert ott talán nem tud akkora kárt csinálni

[link]


jún. 12. 04:44
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan ezért.Itt elvárás hogy minél több pénzt ki tudjon szedni az ágazatból.
jún. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Mondta ezt egyedül Tarlós, szerintem jól végezte a dolgát.
jún. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Egyre jobban úgy néz ki, hogy azért, mert:

"Nehogymá'n a Kari kerüljön hatalomra", úgy mint ahogyan a zemberek (nem)gondolkodnak, hogy: "Nehogymá'n a Gyúúúúrcsán kerüljön hatalomra!".

Bárki rossz, csak ne ők. Érdekes, hogy pl.: az okos Kósát miért nem indították?

jún. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, az a vicces, hogy, ha valaki meghallgatja a csávót és hozzá KariG-t, egy csomó mindenben megegyezik az elképzelésük arról, hogy egy nyugati tipusú városnak, hogyan kellene működnie és kinéznie.

Én a kezdetektől azt mondtam, hogy mindenki vesztett azzal, hogy ő a városfejlesztési útról a politikaira váltott és politikussá lett. Neki KariGerivel együtt kellene működnie és fejleszteniük a várost.

jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Karigerihez képest valóban kiváló szakember.
jún. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jún. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sörpocak ***** válasza:

"Mondta ezt egyedül Tarlós, szerintem jól végezte a dolgát."

Ezt csak Tarlós mondhatja tét nélkül, mindenki másnak a központot kell követnie, amíg el nem érik a nyugdíjazást.

jún. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha megválasztottad volna megtudtad volna.
jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

Mert ő szAAAKembeeRR


Sose volt az csak a fidesz Demszky ellen 2007 körül felépítette a kis aspergerest. De most mehet vissza a Moszkvára villamosoknak integetni.

jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert úgy gondolják, hogy a rokonságból kiemelkedő elmebeteg személy kisugárzása kihatott őrá is, aki aztán érdemi munkateljesítmény hiányában már huszonévesen magas vezetői pozicióba került.
jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!