Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz nem csapja be a...

Ha a Fidesz nem csapja be a szavazóit, nem lépteti vissza Alexandrát, simán nyer az egyébként jó szakember Vitézy Dávid Budapesten?

Figyelt kérdés
Én is Karácsonyra szavaztam, ahogyan sok ismerősöm, akik becsapva érzik magukat és egyébként Fideszesek (voltak). Engem ne nézzenek hülyének.

jún. 10. 10:58
A kérdező szavazást indított:
Igen, simán nyert volna Vitézy, ha a Fidesz nem lépteti vissza Sz. Alexandrát, akire több 100 milliót költöttek a kampányra.
Nem egyértelmű ki nyert volna.
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

“ahogyan sok ismerősöm, akik becsapva érzik magukat és egyébként Fideszesek (voltak). Engem ne nézzenek hülyének.“


Pedig pont hogy hülyék vagytok.

jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Karácsony nyert volna mindenképp.
jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Pedig pont hogy hülyék vagytok vagy nem racionalitás alapján szavaztatok hanem az érzelmeitek alapján.

Aztán nem panaszkodni!


Élvezzétek a minidubajt gyönyörét majd!

jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
A Fidesznek így is jó. Budapestet körbe lehet hordozni az országon, mint egyfajta véres kardot. Még egy indok amivel lehet tovább Gyurcsányozni.
jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Akkor csak úgy halkan megkérdezem;

2022 ben éppen Karácsony csapta be a szavazóit a miniszterelnök jelölti pozíció kapcsán???

Ó mondta, ,"semmiképpen sem lépek vissza, csak ha elüt a villamos ".

1 nap múlva visszalépés és beállt a futóbolond mögé...

Semmi becsapás nem volt ebben, ez volt az egyetlen esélye Karácsony leváltásának, az más kérdés hogy éppen csak nem sikerült....

jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!