Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi hazánk fanoknál miért...

Mi hazánk fanoknál miért ekkora az öröm? Még 7%-ot se értek el, de 2026-ra 40%-os támogatottságban bíznak, amikor 2 év alatt nőttek 1%-ot?

Figyelt kérdés
jún. 11. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

A 2022-es országgyűlési választások eredményéhez képest a Mi Hazánk növekedni tudott, közel egy százalékkal ért el jobb eredményt a párt az uniós voksoláson. Ez egyben azt is jelenti, hogy az akkori választásokon induló szervezetek közül egyedül a Mi Hazánknak sikerült erősödnie.

Ennél is szembetűnőbb azonban, hogy a vármegyei listás eredményeket nézve a nemzeti párt sehol nem ért el 10 százaléknál rosszabb eredményt!

Számos vármegyében 15-20 százalékos eredményt ért el a Mi Hazánk, a párt zászlóbontásának helyén, Csongrád-Csanád vármegyében pedig közel 25 százalékot szerzett az MHM listája! Ez azt is megmutatja, hogy vidéken már stabil második erőnek tekinthető a Mi Hazánk Mozgalom.

jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

2026-ra 40%-os támogatottságban bíztak? Honnan jött ez az infó?

Egyébként nincs ok az örömre, de talán viszonylag olcsón megúszták a többi ellenzéki párthoz képest. Ha nem tudnak növekedni, az hosszabb távon viszont vissza fog ütni.

jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Fáj mi, hogy a te főnökeid viszont leszerepeltek?
jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem végeleg eldőlt hogy csak globalista érdekeket kiszolgáló párt lehet Magyarországon sikeres.

Jól lehet látni, hogy milyen nehéz a Mi Hazánknak egy teljes média ellenszélben dolgozni.

Valamint azt is lehet látni hogy ha brutálisan megnyomják pénzzel és mediamegjelenéssel egy Magyar Péter féle embert akkor hirtelen nagyon megnőhet a népszerűsége.

Szégyen hogy hova jutott ez a világ!

Én továbbra is kitartóan maradok mi hazánk szavazó de tudom hogy soha nem fogják engedni a globalisták hogy komoly eredényeket érjen el ez a párt.

jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom te mit tanultál az elmúlt napokban de én azt, hogy 1,5 millió magyarnak semmilyen identitása nincs az O1G-t leszámítva. Ahogy ezek leszavaztak most a Tiszára úgy simán leszavaznának a Mi Hazánkra is ha őket nyomná a sajtó, hogy ők az esélyesek Orbán leváltására.


De normál esetben is amit anno a Jobbik tudott, 1 millió szavazat, azt tudhatja a Mi Hazánk is.

jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Illetve még egy dolog, a Mi Hazán / szélső jobbos pártok általában EP választáson rosszabbul szerepelnek, mint országgyűlésin.


Szerintem simán jók lehetnek 10-15%-ra is legközelebb.

jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 árokpart ***** válasza:
46%
Azért bízom benne, mert szinte tutira fix, hogy a Fidesz tartogat valamilyen úgymond Guyrcsány szavaival élve úgynevezett "reformokat" amit ugye a Fidesz nem annak nevez, viszont nekünk kisembereknek szinte biztos, hogy fájni fog. Ugye most frissiben még semmi ilyesmivel nem lehet előállni, meg most jön az EB meg a nyár, majd olyan július vége felé lesz érdemes figyelni. 2022-ben is akkor jelentették be a rezsicsökkentés csökkentését, a többi választás után meg olyan Adventi időszakban, hogy az emberek ne tiltakozzanak. Ha figyelted a kampány legeleje előtti időszakot, olyan március környékét a gazdasági miniszter úr és a Miniszterelnök úr ejtett el olyan szavakat amelyek a sorok között olvasva nem feltétlenül osztogatásra vallanak. A kampányban is azt mondta, hogy nem jó az, hogy külföldről akarják nekünk megmondani, hogy legyen sorkatonaság, hanem ez nemzeti hatáskör. Ezt megspékelve a túlfűtött kampánnyal a háborús retorikával ez nagyon szépen hangzik, viszont ha megfigyeled és elgondolkozol rajta akkor lényegében egy szóval sem zárta ki nálunk a sorkatonaság lehetőségét, csak annyit mondott, hogy nem engedi, hogy belekeveredjünk a háborúba aminek nagyon örülök és reméltem, hogy így is lesz, viszont a sorkatonaságot ez még nem zárja ki. Magyarán egy szóval nem jelenti azt, hogy nem lesz sorkatonaság ha azt mondom, hogy nem engedem ,hogy Magyarország belekeveredjen a háborúba . Azt mondom, hogy nyugtával dícsérjük a napot.
jún. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

#7

Nem akarsz sorkatonaságot, de egy olyan pártra szavazol, amely nyíltan kijelentette már sokszor, hogy visszahozná. Jó ez így?

jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
Egy nyári kaland lesz az mhm, 26-ban kiesnek.
jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Amit még mindig nem sikerült megértenie sok embernek, az az, hogy nem mindenki fasiszta, vagy bigott vagy antiszemita aki a Mi Hazánkra szavaz. Sokan szavaznak rájuk akik saját maguk nem épp szélsőjobbosok. Nem azt állítom, hogy ezek az emberek következetesek, csak azt mondom igen is vannak ilyen emberek.
jún. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!