Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » KariGeri csak a nagyon nemokos...

KariGeri csak a nagyon nemokos fideszesszavazóknak köszönheti hogy megtarthatta Budapestet?

Figyelt kérdés
Fővárosi szavazatszámlálóktól hallottam, hogy Vitézy hátrányát simán sokszorosan behozó mennyiségben volt az áthúzott Szentkirályira leadott vokso, meg Vitézy-re leadott lapok ahol minden más neve kisatírozott a szavazó így a szavazólap érvénytelen.
jún. 11. 17:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

Hát, nem hülyékre kéne ugye építeni a bázist.


Hát kérem, múltkor volt itt egy narancssárga kabátos ember, aztán aztat mondta, hogy arra a szent királyra szavazzunk, ha piros hó hullik, még akkor is. Aztán arra szavaztunk. Szerencsére egy vízszintes vonallal be is jelölték nekünk, hogy kire kell, bár kicsit elcsúszott, de azért ki tudtam silabizálni. Mást elmondani nem tudok, kérem kaccsojja ki.

jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Alexandrára én is csapattam már.
jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

9.

Azért 2 nappal előtte lépett csak vissza, hogy már ne lehessen újat nyomtatni és ez a tollkihúzos, kinemhúzos módszer majd jól jövés szarkeverésnek, ha valamit meg kell fellebbezni. És lőn.

jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
Remélem 2 év múlva is ilyen zseniálisan szavaznak
jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
(#12 Én nem, csak poénból írtam. Nekem van olyan látasom, hogy látom, és Alexandra úgy néz ki, hogy ha nem tudom fideszes, akkor is tudom, hogy az, a szemüket figyeld meg jól, és a mimikajukat. Egyszerűen az ember nem válhat azzá, ami nem a természete, ezért lépett ki Hadházy, Márky. Nem látod bennük a gonoszt nem a természetük és nem tudtak maradni a fideszben.)
jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15.

Ja, hazudik, meg sunyi. Látszik rajtuk.

jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!