Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » KariGeri csak a nagyon nemokos...

KariGeri csak a nagyon nemokos fideszesszavazóknak köszönheti hogy megtarthatta Budapestet?

Figyelt kérdés
Fővárosi szavazatszámlálóktól hallottam, hogy Vitézy hátrányát simán sokszorosan behozó mennyiségben volt az áthúzott Szentkirályira leadott vokso, meg Vitézy-re leadott lapok ahol minden más neve kisatírozott a szavazó így a szavazólap érvénytelen.
jún. 11. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

miért van okos fidesz szavazó is?

nemhiszem...

jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Azt állítod a fidesz által leépített közoktatás ami hatalmon tartja a nert most visszaüt?


Kínos lenne ;)

jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Igen.

Nekem is van ismerősöm a számlálók között, több ezer szavazat ment Szandira

jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
sötét fideszesek 🥹🥲😅😅😅
jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

"meg Vitézy-re leadott lapok ahol minden más neve kisatírozott a szavazó így a szavazólap érvénytelen."

Mondjuk ha tényleg sok ilyen van, akkor az újraszámlálás még eredményes is lehet, mert ha egyértelmű a választói szándék, azt érvényesnek lehet tekinteni.

jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

#5 - Ez nem így megy.

Ha én ráírom, hogy "Vitézyre szavazok" az érvénytelen, hiba egyértelmú a szándékom.

Ott van minden lapon, hogy két egymást metsző vonallal lehet szavazni.

És egyiken sincs rajta, hogy "kérjük az önnek tetsző módon, de egyértelműen fejezzi ki választói szándékát."

jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Tiszás vagyok, Alexandrára csapattam, mert tudtam visszalépett, és érvénytelen lesz a szavazat. Hadd főjjön a levében a fidesz 😋
jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6: ez majd elválik, amúgy a kérdésben nem szerepelt, hogy nem volt két vonal.
jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjuk ott h mar az sem teljesen fair, hogy ket nappal a valasztas elott visszalepett. Tudtuk h ez lesz btw. Ha Szentkirályi nem lép vissza, akkor Karácsony szerintem 45%-kal nyer.
jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

5/9


Az egyértelmű választói szándék az egymást átlósan metsző vonal az üres rublikába a jelölt nevével. Ilyen erővel azt mondod a munkáspártra leadott szavazat egyértelműen karácsonyhoz sorolható hiszen ő a "baloldali".



Amit te előadsz az a xar mosdatása. Hiába több milliárd kampánypénz a két fideszes jelöltre még ha kicsit is de elbukták a választást.

jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!