Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MP miért ilyen arrogáns és...

MP miért ilyen arrogáns és agresszív? Egyre inkább elhiszem, hogy verte a feleségét, így nem lehet viselkedni a tévében.

Figyelt kérdés
jún. 11. 14:34
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Úgy látom, nagy változás nem történt az ellenzéki oldalon. Az eddigi Ferenc nevű vezérürüt lecserélték a Péter nevezetűre.
jún. 11. 16:38
 22/24 anonim ***** válasza:
24%
A legfontosabb a mocskos náci fidesz eltakarítása az országból, BÁRMIÁRON. Ha valaki megölte volna Adolf Hitlert nem számított volna, hogy az milyen ember vagy mit csinált korábban. Ugyan így érdektelen kicsoda micspoda, ha eltakrítja a fideszt.
jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Egyelőre MP-nek vannak náci megoldásai. :D Listázás vallási hovatartozás szerint. :D


Amúgy ezt már hallottuk, akár az ördöggel is összefognánk Orbán ellen. :D

jún. 11. 16:55
 24/24 anonim ***** válasza:
71%
Én sosem hittem, hogy egyszer ezt írom, de én is azt gondolom, hogy bárki jöhet csak ezek ne, pedig én még gyűjtöttem kopogtatót a FIDESZ-nek, szóval rám nehéz lesz azt mondanod, hogy baloldali libsi vagyok.
jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!