Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter túlzott önérzetes...

Magyar Péter túlzott önérzetessége lesz a veszte?

Figyelt kérdés
Szerintem ez mindenkivel össze fog veszni,én értem hogy Rónai provokatív volt,de lehetett volna egy frappánsat válaszolni és lapozni,erre kivonult a stúdióból,ezek után lehet vissza sem megy többé...Milyen "stratégia" az,hogy összerúgjuk a port befolyásos sajtó orgánumokkal hogy kevesebb legyen az elérésünk?

jún. 11. 14:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%
Magyar Péterben Magyar Önérzet! 🇭🇺
jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
78%

A partizanban nincsenek a szőnyeg szélére állítva a politikusok? Dehogynem, ettől nem lesz a partizán fideszes.


A politikusok az adónkból élnek, kérdezzenek csak alá, ahogy lehet, ez az újságíró dolga... Ettől nem lesz az újságíró fideszes...

jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
61%

#22

Oké, de a partizánban nem az van, hogy az egyik vendéget mindenképp megakarom semmisíteni így vagy úgy, a másiknak meg tükrösre nyalom.

Illetve 15-20 percnél többet szintén nem kapnak egyes vendégek soha, míg mások…

jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!