Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter túlzott önérzetes...

Magyar Péter túlzott önérzetessége lesz a veszte?

Figyelt kérdés
Szerintem ez mindenkivel össze fog veszni,én értem hogy Rónai provokatív volt,de lehetett volna egy frappánsat válaszolni és lapozni,erre kivonult a stúdióból,ezek után lehet vissza sem megy többé...Milyen "stratégia" az,hogy összerúgjuk a port befolyásos sajtó orgánumokkal hogy kevesebb legyen az elérésünk?

jún. 11. 14:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Aztán pár hét múlva csodálkozik,hogy minden média majd ellene fordul. .Aztán majd megy a szokásos dzma a Ner médiakrol
jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%

Nekem nagyon adta a reakciója! Hülye kérdésre, hülye válasz. Mondjuk kérdés se nagyon volt, csak kijelentés rónai részéről.

Aki szerint az ATV nem fidesz kollaboráns az hülye…

jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem az ATV lesz a veszte az biztos.

Viszont 2026-ig rengeteg idő van még. Sok a nyitott kérdés, rengetegen azért nem szavaztunk rá, mert ez így csak egy egyszemélyes párt. Nagy kérdés milyen embereket gyűjt maga mellé. Akik miniszterek lesznek, és az országot irányítják. De a kommunikációja is számít valóban, ez ahogy megorrolva kiment a stúdióból valóban nem volt egy szimpatikus húzás.

Az biztos, hogy már most van egy nagy kitartó tömb mellette, akitet az ilyen jelenetek nemhogy visszariasztanak, hanem szórakoztatja őket, Magyar Péter még azt látja,hogy ez a jó irány.

Mindegy, nem fog kipukkadni a Tisza lufi, bejutnak a parlamentbe semmi kétségem efelől. Jobb kérdés, hogy meglesz-e a kritikus tömeg mellette ami megbuktatja Orbánt.

jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

2. Miben kollaborál a fidesszel? Miben látható?

Mutass már pár olyan esetet, ahol ez tetten érhető.

jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

2#

De én nem ezt kérdőjeleztem meg,hanem azt,hogy mennyire jó stratégia egy kritikus sajtóorgánummal összeveszni és megszakítani a kapcsolatot,hiszen kisebb lesz az elérése,kevesebb emberhez fog eljutni minden egyes ilyen sértődött kivonulással...

jún. 11. 14:29
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

3.

Igen, és a "momentum" faktor. Nem mondott semmiről semmit, ezt pár hónapig el lehetett húzni, de már lassan el kell kezdenie mesélni a világról, nah onnan aztán tudnak lepotyogni a szavazók.

jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
#5: Nem hiszem, hogy ezentúl nem jelenne meg az ATV-ben. Az, hogy felhívja ezekre a dolgokra a figyelmet, viszont okos húzás szerintem.
jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 HakapiszikMatyi ***** válasza:
83%

Az önérzetesség nem ugyanaz, mint az "ego"...

Hogy is mondta a "jobb" lator, aki Jézus mellett, a kereszten lógott?

"Minden népnek olyanok az istenei, amilyeneket megérdemel..."

Mit vártok egy olyan néptől, ahol pl. egy "Győzike" ekkora sztár lehet? Megérdemlitek ezt az "istent" is!Ezért tud egy ilyen Fidesz is uralkodni itt ennyi éven át. Mintha semmi nem változott volna ebben az országban 40 év alatt... Csak "Mások lettek a módszerek."

jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%

ma 14:24

Magyar Péter el volt hallgatva az ATV részéről?


Első interjúja során lepropagandázta őket, majd másnap a reggeli műsorukba ment kisírni magát, hogy ő nem is veri a nejét, miután az exe kitálalt.

Ha le akarták volna járatni vagy elhallgattatni, sértett lett volna az ATV akkor miután leporpagandázta őket nem hívták volna be, hogy "tisztára" moshassa a nevét.


A csávó meg a győzelmi beszédében is tolta, hogy nem kaptak megjelenési lehetőségeket, közben meg ők voltak azok akik csak akkor mentek be TV-be, Partizánba ha épp érdekük volt és pl. az EP kéviselőik közül talán 1 adott interjút a magyarnarancsnak, a többiekről csak a saját reklámszövegüket lehetett tudni.

jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
Az biztos,hogy ez hosszútávon nem tesz jót a népszerűségének, ha ilyen pitiáner dolgokkal foglalkozik,hogy az ÖT című tv-műsorban miért vannak letiltva a kommentek,meg Hont András miről papolt, még ha igaza is van ezekben Magyar Péternek,ez annyira pitiáner,érdektelen dolog,hogy nevetségessé teszi magát,hogy ilyeneken rágódik, ennél vannak fontosabb ügyek is az országban.
jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!