Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentumot azért büntették...

A Momentumot azért büntették meg a szavazók, mert annyira hazaáruló volt?

Figyelt kérdés
Azt hittem a Bp-i Lmbtq,BDSM,szadomazo,efebofil + egyéb közösség keretében mindig meg lesz a 10%-uk. Ez az elmélet megdölt. Ha megnézzük mit tett a Momentum az elmult 4 évben, akkor netto hazaárulózást "alkotott" Brüsszelben. Eddig úgy adta el a 444,Teletext média, hogy jól tették. Akkor mégse? Nem értem....

jún. 11. 13:50
A kérdező szavazást indított:
igen ezért
kiüresedett a párt
most véletlen így alakult amúgy imádják a két Momentumos nőt
34 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Momentum szavazó voltam és nem a Momentumot bűntettem, hanem a magyar politikát. Számomra az, hogy nem rendeztek Olimpiát és blokkolni tudták az EUs pénzeket, nem hazaárulás, hanem hőstett a mai viszonyok közt. Viszont a teljes magyar politka valami olyan mélységig sűllyedt, amihez én már nem adom a nevem.

Nem a Momentum hibája az, hogy hányingerrel megy az ember szavazni, vagy inkább otthon marad.

jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Össze-vissza kapkodtak. Szidják Gyurcsányt, majd összefognak vele, majd megint szidják és így tovább. Azt is csak a legvégére találtak ki, hogy akkor ők egy liberális párt. Bár ez az SZDSZ óta szitokszó lett Magyarországon.
jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

Részemről jobb híján szavaztam a Momentumra 2019-ben mint új, friss pártra.

Idén ugyanígy jobb híján szavaztam a Kutyapártra annak reményében, hogy bejutnak az EP-be.

Kifejezetten a képviselők munkájával nincs különösebb problémám, sem a Momentum, sem más párt esetében. Az EP több, mint 700 tagból áll, tulajdonképpen lényegtelen hogy a Momentum 2, vagy a Fidesz 11 képviselője mit csinál kint.

A jogállamisági eljárás már azelőtt elkezdődött hazánk ellen, hogy a Momentum létrejött volna, és a pénzeket most is visszatartják, hogy a Momentum kiesett az EP-ből.

jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%

"A hír igaz. De nem Jerevánban, hanem Tbilisziben. Nem Moszkvicsokat, hanem Volgákat. És nem osztogatnak, hanem fosztogatnak."

- Választáson nem lehet büntetni, legfeljebb támogatni.

- A pedofilok a fideszben vannak mint a temérdek példa mutatja.

- Nem támogatott senkit eddig, közvetlenül legalábbis biztosan nem a 444.

- Szerintem illő lenne befejezned a nyolc osztályt mielőtt a nagyközönség elé tárod a véleményedet.

jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

"efebofil"

. Ők a Fideszre szavaznak, nem értem, hogy kerültek bele a felsorolásba.


A Gyuecsánnyal való összefogásuk miatt elvesztették az identitásukat.

jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Ez volt az egyik ok. De volt több is.

Azzal indultak, hogy a momentum soha de soha nem fog összeállni egyik régi parlamenti párttal sem. Aztán 2022-ben már közös listán voltak az összes ballib párttal.

Saját kampányvideón kérkedtek azzal, milyen ügyesen érték el, hogy az ország sok-sok pénzt ne kaphasson meg az EU-tól.

A pártelnök FeGyőr szépen lejáratta magát és vele a pártját is amikor megcsillogtatta hatalmas tudását a lefürdetett villanyrollertől a tetőre szerelt atomerőműveken át sorban.

Azt hazudták a momentumos EP képviselők, hogy semmiféle egyeztetés nem folyt köztük meg a hazánkat elítélő nyilatkozatokat, feljelentéseket írók között, majd kikerültek nyilvánosságra videóbeszélgetések amin elmondták, hogy napi kapcsolatban voltak velük és bizony, tőlük származtak azok az állítások amik miatt az egész végbement.

De valójában ez sok balliberális szavazónak nem számított, sőt, tapsoltak is hozzá. Csak jött egy új messiás és most őt kezdték el követni. Ennyi.

jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
5 Az efebofil tanár LMBTQ-s aktivista volt és voltak kapcsolatai ilyen lmbtqs szervezetekkel ezért
jún. 11. 14:00
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Én eddig azt hittem, hogy aki DK/ Momentum / ... ellenzéki szavazó az gondol valamit a világról és úgy érzi, hogy adott párt tudja legjobban ezt képviselni.


De a legutóbbi választáson az derült ki számomra, hogy az emberek semmit se gondolnak, "jobb híján" szavaznak pártokra és ha tegnap még egy liberális pártra szavaztak, attól ma már simán Wass Albert idézeteknek csápolnak ha azt látják, hogy ott az erő/ messiás.


Így meg szerintem ezt is leszarják a szavazók, hogy ki mennyire hazaáruló, ha ott a hype akkor ez erény, ha nincs ott akkor meg lehet mondani, hogy emiatt ábrándultak ki.

jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8 Én is azt hittem, hogy vannak filozófiák ami mentén szavaznak. A Momentum is ezt hitte. Gondolom ezért bíztak a folytonos 10%-ban hiszen kitermel ennyi lmbtq transzot a fősodrású média. Azonban ezek szerint ők nem feltétlen érzik jól maguk velük. Lehet nem is kell egy liberális LMBTQ párt nekik


6 Akkor most az atomerőmű Fegyőr visszatérésével vissza jön a régi dicsőség?

jún. 11. 14:04
 10/22 anonim ***** válasza:
10%

#8 "De a legutóbbi választáson az derült ki számomra, hogy az emberek semmit se gondolnak, "jobb híján" szavaznak pártokra és ha tegnap még egy liberális pártra szavaztak, attól ma már simán Wass Albert idézeteknek csápolnak ha azt látják, hogy ott az erő/ messiás."

Nekem kifejezetten tetszett, hogy azok a tömegek akik eddig köpni tudtak volna amikor megláttak egy nemzeti színű zászlót, csoportosan epét hánytak márciusban a sok kokárdától és fasisztának kiáltottak ki minden nemzeti érzelmet, azok most ott lengették ezerszám a nemzeti zászlókat.

Szórakoztatóan hülyék ahogy saját magukat járatják le, hiszen ezzel megmutatták, hogy valójában fogalmuk sem volt korábban sem arról mit és miért csinálnak, meg hogy csettintésre a teljes ellenkezőjét képesek tenni a korábbiaknak.

jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!