Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégsincs a Fidesznek 3 millió...

Mégsincs a Fidesznek 3 millió stabil szavazója?

Figyelt kérdés
Azt mondták hatalmas mozgósítás lesz. Ehhez képest csak 2 millió szavazatot kapott a Fidesz, míg 2022-ben 3 milliót. Most akkor mégis vannak kiábrándult fideszesek, meg olyanok akik elfordultak a Fidesztől? Mert ez nekem nem tűnik akkora mozgósításnak. Vagy mi állhat itt a dolgok mögött?

jún. 10. 10:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10.


Az alapból jobbos emberek nem fognak átállni a baloldalra, maximum "másik Fidesz" lesz majd később.


Ahogy most a Tisza Párt szavazói se többek, mint azok a régi DK-s MSZP-s arcok, akik már ebben a kettőben nem hisznek.

jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#11 de a Tisza nem baloldal. Ha hallod Magyar Péter beszélni, ez egy hazafias lelkületű, patrióta, de modern valami.


Szerintem ezek a pártok nehezen helyezhetők már el ezen a jelentését vesztett ball jobb tengelyen.


Szerintem a kutyák esetében sem értelmes kérdés, hogy jobbos vagy balos e, mert nem ilyen módon határozzák meg magukat.

jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

12.


A "kutyák" egy rossz viccpárt, az ideológiája kb. összefoglalható így, hogy "eöö eöö viccesekvagyunk eöö eöö primitívség vicces eöö" (erre normális ember nem szavaz)


Tisza Párt, mint jobboldal? Hát nem egy Miép vagy FKGP.

jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13 szerintem nincs értelme rátenni se a jobb se a bal címkét a Tiszára. Szerintem itt ez elavult.


A kutyákat is csak azért hoztam fel, hogy nem besorolhatók értelmesen így .


Szerintem Magyar Péter nem agyal ezeken az ideológiákon. Lehet ezért is félműveltezik le egyesek, mert mintha tényleg ilyen praktikus arc lenne. Nem annyira érdeklik ezek a korábbi elméleti dolgok. Kossuth, Petőfi stb inspirálja. Abban az értelemben is, hogy modern, szabad országot akar. Ez tényleg más mint a feudális hangulatú Miép vagy mi hazánk.

jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14.


Kossuth mondjuk pont egy ártalmas személy volt mondjuk egy Széchenyi, Deák, vagy Görgényi ellenében.


Petőfi pedig művész, nem politikus.

jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15 a tegnapi beszédét hallottam és onnan jött ez. hogy kb ez a romantikus hősies magyar múlt inspirálja szerintem. Nem hiszem, hogy a munkásmozgalom a kultúrális gyökere. Ha tippelnem kellene ő a pilvaxban érzi magát kb és épp felkel a zsarnok ellen.


Szerintem ezzel megnyerheti akár a falvak embereit is.


De majd meglátjuk.

jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!