Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégsincs a Fidesznek 3 millió...

Mégsincs a Fidesznek 3 millió stabil szavazója?

Figyelt kérdés
Azt mondták hatalmas mozgósítás lesz. Ehhez képest csak 2 millió szavazatot kapott a Fidesz, míg 2022-ben 3 milliót. Most akkor mégis vannak kiábrándult fideszesek, meg olyanok akik elfordultak a Fidesztől? Mert ez nekem nem tűnik akkora mozgósításnak. Vagy mi állhat itt a dolgok mögött?

jún. 10. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Ja azért raktak be a bekamenetre előző fotókat!
jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Alacsonyabb volt most azért a részvétel, mint 22-ben. De ez így is brutál sok szavazó, és kimondhatjuk, hogy ők a mag szavazók, akik mindig a fideszre szavaznak. Ebből még simán lehet újra 3 millió az országgyűlésin, ha nem lesz semmi botrány és osztogatnak is rendesen választás előtt. Mert most osztogatásra nem volt pénz, de 26-ban lesz, akkor is éhen halunk miatta.
jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Ezeknek a számoknak nincs sok értelmük, ha magasabb lesz a részvételi arány (parlamenti választáson magasabb lesz), akkor több a szavazója lesz minden pártnak, a Fidesznek is. A mostani eredmény megint elég lett volna a kétharmadhoz.
jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

#3.

Ezzel kár vigasztalni magatokat, a Tisza nem állított még ki jelölteket.

Nagyon megváltoztatja a dolgokat ha fognak és ha bevetik ők is a komolyabb kampányt.

jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
#2 én nem mondanám azt hogy ne mehetne lejjebb ez. Mert eddig az volt a köztévé dolog, hogy vicc a tisza. Most tényleges alternatíva lesz a vàltozàsra. Szóval szerintem lesz aki még elgondolkodik, hogy tuti örökké ebben akar e élni mint most van.
jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Korai még ünnepelni...

19-ben váratlan sikert ért el az ellenzék, aztán 22-őt ugyanúgy elbukták.

Reméljük ezúttal másképp lesz, de azért tenni is kell.

jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem akarlak fikázni vagy a Fityiszt védeni, de most is éppen nyertek, elég simán. Oké, a Tisza Párt új erőként második helyen szép teljesítmény, a DK csúnyán leszerepelt, gyorsan halnak ki a szavazói, a Mi Hazánk hozta a kötelező negyedik helyet, éppen bejutással.


A kispártokat pedig nem ártana megszüntetni, mert értelmük nincs.

jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
#5 Legyen igazad! De amit eddig kapott Magyar Péter az semmi, ahhoz amit még fog. Lesz ő még iszlamista homoszexuális terrorista. És az ellenzéki szavazókon is sok fog múlni, mert a belpesti liberálisok nem értik az ország választási rendszerét, és sajnos 26-ban is pár százalékos liberális, zöld pártokra fognak szavazni.
jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a hívők mindig is úgy másfél millióan voltak. Erre jött osztogatás, propaganda, megfélemlítés, stb. Ezzel emelkedett a számuk, ugyanakkor mindig vannak csoportok, akiknek meg alátett mondjuk törvényekkel. Erre a választásra nem akartak /nincs is / sok száz millió osztogatásra. Most majd valamilyen címen jönnek megszorítások és 26-ban lesz osztogatás, azon az áron is, ha végkép ki lesz árulva az ország.
jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8 szerintem reàlis vàltozás akkor lehet az országban, ha tényleg meggyengül a fidesz. Szóval ha marad egy erős Fidesz és nyer a Tisza, az csak egy harc a sárban kormányzás lesz.


Szerintem mindenképp az kéne, hogy még több jobb oldali azt mondja, hogy szép volt jó volt, de ennyi elég volt. Nélkülük szerintem nagyon nehéz lesz Tisza győzelem esetén is. Valahogy meg kellene törni ennek a hitnek, hogy csak Fidesszel lehet mert minden más rossz.


szóval én annyira nem félek attól, hogy van aki más ellenzékre szavaz. max marad még négy évig a Fidesz.


Szerintem csak akkor újulhat meg az ország ténylegesen ha tényleg megrendül a Fidesz. Mert bevannak ágyazva mindenhova. Szerintem ez lesz kulcs, hogy ezek az emberekek is tudnak e váltani fejben, hogy ok most nem leszek hűséges tovább, mert tovább kell menni.

jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!