Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Boldog Karácsonyt és jó...

Boldog Karácsonyt és jó reggelt! Mit szóltok?

Figyelt kérdés
Én tegnap este még úgy feküdtem le aludni, hogy Vitézy nyert. Biztos voltam benne, hogy ezt karigeri nem hozza be. Ma reggel jött a meglepetés:) Huh, körömrágós lehetett az éjszaka. Ha ezt tudom én is elmentem volna szavazni, csak annyira biztos voltam Christmas Geri győzelmében, hogy úgy voltam vele minek. Azért nagy pofára esés ez a fideszeseknek🤣
jún. 10. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így feküdtem le. Igazàból kicsit örülök, de javarészt leszrom.
jún. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem örülök, hogy újra Karácsony, de ha a fővárosnak ez kell...🤔
jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Még semmi sem biztos, újra számolják!
jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Budapesti autósként nekem semmi gondom nem volt eddig sem Karigerivel.
jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Éjjel kettőkor azzal feküdtem le, hogy Vitézy nyert pár ezer szavazattal. Azt gondoltam, az már a végeredmény.

Na, most kiderült, hogy 324 szavazattal nyert Kari Geri. Az összes szavazat 0,04%-a a különbség. Miközben az érvénytelen szavazatok száma ennek kb. 75-szöröse: 24 592, vagyis a szavazatok kb. 3%-a.


Abszolút nem Kari Geri ellen és nem Vitézy mellett mondom: ilyen kicsi különbségnél mindenképpen újra kéne számolni. És kiemelten nézni az érvénytelennek nyilvánított szavazatokat, hogy valóban jogosan nyilvánították-e érvénytelennek azokat. Ha az érvényteleneknek csak 2%-át utóbb érvényesnek nyilvánítják, már megfordulhat az eredmény!

jún. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!