Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is hatalmasat...

Szerintetek is hatalmasat koppan ma a TISZA?

Figyelt kérdés

Tiszára szavaztam, de szerintem hatalmas koppanas lesz belőle. A magas részvételi arány nem neki kedvez, hanem Orbannak. Ugyanaz a sztori, mint a legutóbbi választáson. Háborús propaganda megijesztette az egybiteseket és rohantak szavazni, ezért lett ismét 2/3.

Most ugyanez van. Ne nagyvárosokból indulatok ki, rengeteg falusi/kis városi proli el az országban.

Személy szerint én egy 4000 fős településen élek. Az emberek rettegnek a háborútól, hetek óta Orbánt éltetik. Nincs hozzájuk már energiam, több ismerősömnél is próbáltam érvelni, de esélytelen.

Ne éljétek bele magatokat semmibe, én már elengedtem ezt az országot... Durván hangzik, de egyedül egy polgárháború vethetne véget a Fidesz hatalmának, semmi más.



jún. 9. 14:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
68%

#20.

Kormányváltás első lépése az ellenzékváltás, jó irányba megy a dolog.

2026-ban már remélhetőleg 5% körülre szorul a DK.

Tisza, MKKP, és a DK lesz a hármas ellenzéki erő 2026-ban, ez eléggé egyértelmű.

jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

#17

Látom a gondolkodás nem az erősségetek.A 2019-es adathoz képest mindenhol jobban mobilizálnak 33,14% volt szavazni.


Ha 13 órakor Debrecenben 30,41%-os volt a részvétel akkor az pont azt jelenti, hogy az országos átlag alatt voltak ami sok mindent jelenthet csak épp azt nem, hogy az akkugyárak ellenzői miatt magasabb a részvétel.


A 3 akkugyáras városból csak Iváncsán volt nagyobb a mobilizáció, mint az országos átlag, szóval nem is értem miről beszéltek.

jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Koppanni itt csak a régi ellenzék fog. A Tisza elhappolta a választóik jelentős részét.
jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
56%
5)Az meg van,hogy ma nem országgyűlési választások vannak?
jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
36%
#24. Brüsszelben ha sikerül rájuk nyomást gyakorolni akkor itthon sem fognak nyerni.
jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
58%
24# Azt írtam KÖZELEBB VAGYUNK hozzá!! Nem azt, hogy leváltjuk a Fideszt. Egy jó Tisza-szereplés viszont felhajtóerő lehet a 2026-os kormányváltáshoz. Értelmezni kellene először, amit írtam... Köszi!
jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!