Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is hatalmasat...

Szerintetek is hatalmasat koppan ma a TISZA?

Figyelt kérdés

Tiszára szavaztam, de szerintem hatalmas koppanas lesz belőle. A magas részvételi arány nem neki kedvez, hanem Orbannak. Ugyanaz a sztori, mint a legutóbbi választáson. Háborús propaganda megijesztette az egybiteseket és rohantak szavazni, ezért lett ismét 2/3.

Most ugyanez van. Ne nagyvárosokból indulatok ki, rengeteg falusi/kis városi proli el az országban.

Személy szerint én egy 4000 fős településen élek. Az emberek rettegnek a háborútól, hetek óta Orbánt éltetik. Nincs hozzájuk már energiam, több ismerősömnél is próbáltam érvelni, de esélytelen.

Ne éljétek bele magatokat semmibe, én már elengedtem ezt az országot... Durván hangzik, de egyedül egy polgárháború vethetne véget a Fidesz hatalmának, semmi más.



jún. 9. 14:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
70%
Egy másfél millió ember biztos a Tiszára szavaz.
jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
4 ezt hol lehet látni? Hogy melyik helyen mentek el sokan?
jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%

#12.

Telex oldalán, most éledt fel a DDOS-ból...

jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%

1,5 millió ember szavaz a Tiszára kb, felmérések alapján is és a realitás is ez.

Aki tiszás, az nem reménykedik győzelemben, csak egy a párt szempontjából előnyös eredményben, amire lehet építkezni majd az elkövetkezendő években.

jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

"Fidesz 50% meg jó vicc..."

Igen, vicc. Mert valójában annál még több lesz, úgy 50-55% között. Sok a droid, ne becsüld le őket.

A Medián mostani legutolsó mérésénel a Fidesz 50%-on állt, pontosan ugyanígy 50%-ot mértek a 2022-es választás előtt is... És a Fidesznek 54%-a lett akkor.


A Tisza akkor koppanna hatalmasat, ha 20% alatt végezne és esetleg a DK-MSZP-P is megelőzné. De valószínűbb egy 25% körüli eredmény.

jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
46%
Hát jó hülyék az emberek ha 50%-on fog állni a Fidesz, én hosszútávon nem akarok egy ilyen országhoz tartozni, aki végig egy korrupt elvtelenek alakot, meg a maffiáját támogatja...
jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
12) [link]
jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%
Én is unom már, gyakorlatilag a segghülye nyugger kommandóval harcolunk már lassan 15 éve és mit lehet velük kezdeni? Hihetetlen, hogy minden szart elhisznek.
jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem csak velük, hanem a proli tanulatlan emberekkel akik nem tudnak megérteni a tőmondatokon túl semmit.

Nem véletlenül van lezüllesztve az oktatás, a kormánynak csak irányítható buta nép kell, meg migránsok.

jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

#10!


Kihagytad a számításból a Jobbikot és a Momentumot. 2019-ben együtt kb. 15%-ot szereztek. A Jobbik azóta megsemmisült és a Tisza éppen a Momentumtól vette el a legtöbb szavazót. Egy az egyben felszívta a szavazóit ennek a 2 pártnak.

A DK-MSZP párosnak (a P sosem volt tényező) pedig valóban kihalnak a szavazói.

Gyurcsányban sincs már meg az a lendület, mint pár éve. Az utóbbi 2-3 évben már úgy tűnik, hogy ő sem akarja megcsinálni az évértékelőit, unja az egészet. Elvesztik a hitüket a szavazói.

jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!