Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is hatalmasat...

Szerintetek is hatalmasat koppan ma a TISZA?

Figyelt kérdés

Tiszára szavaztam, de szerintem hatalmas koppanas lesz belőle. A magas részvételi arány nem neki kedvez, hanem Orbannak. Ugyanaz a sztori, mint a legutóbbi választáson. Háborús propaganda megijesztette az egybiteseket és rohantak szavazni, ezért lett ismét 2/3.

Most ugyanez van. Ne nagyvárosokból indulatok ki, rengeteg falusi/kis városi proli el az országban.

Személy szerint én egy 4000 fős településen élek. Az emberek rettegnek a háborútól, hetek óta Orbánt éltetik. Nincs hozzájuk már energiam, több ismerősömnél is próbáltam érvelni, de esélytelen.

Ne éljétek bele magatokat semmibe, én már elengedtem ezt az országot... Durván hangzik, de egyedül egy polgárháború vethetne véget a Fidesz hatalmának, semmi más.



jún. 9. 14:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Én szeretném, hogy a Tisza lemossa a rohadó narancsföldeket. Optimista vagyok. Csak a Tisza!!!!!
jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem koppan.
jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem
jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Az akkugyártó helyeken van rekord részvétel:Göd,Iváncsa, Debrecen.ebből kiindulva fideszes koppanásra van kilátás.
jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Én a Tiszára szavaztam és büszke vagyok rá, hogy ennyivel is közelebb vagyunk a kormányváltáshoz, hogy elzavarjuk a korrupt, tolvaj, erkölcstelen, pedopárti Fidesz-kormányt!!
jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
15%

Én arra tippelek, hogy DK-MSZP-P nagyon közel lesz hozzájuk, kis szerencsével meg is verhetik őket.


A Fidesz 50%-a nem kérdés.

jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

#6.

DK-ra csak a szoci nyugdíjasok szavaznak, nem egy komoly tényező. 10% összejön nekik csodával. Fidesz 50% meg jó vicc...

jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem koppan. Rendkívüli amit április óta elértek. Erre senki se lenne képes. Simán meglesz 5-6 mandátum és az kiemelkedő teljesítmény
jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem reális célokat tűzött ki a Tisza, ahhoz hasonló eredményt fog elérni. Arra senki nem számít, Magyar Péter sem, hogy a fidesz elé kerülne...

Emiatt nem hiszem hogy nagyot koppanna. A nagy koppanás maximum az lehetne ha be se kerülne az EP-be, de szerintem az kizárt.

jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
23%

#6


60%-os részvétel esetén 10%-hoz 480 ezer szavazat kell, 2019-ben 780 ezer szavazatot kapott a DK+MSZP-P 43%-os részvétel mellett.(2021-ben előválasztáson 280 ezret kaptak 660 ezer szavazóból) Szerinted mi történt ennyi nyugdíjassal? Öszödi beszéd, gazdasági válság, 10 év Orbán kétharmad után kitartottak de megjelenik slimfit messiás és már nem szavaznak többet a DK-ra?

jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!