Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk be fog kerülni az...

A Mi Hazánk be fog kerülni az Európai Parlamentbe?

Figyelt kérdés
jún. 9. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát én úgy tippelek hogy nem, valamivel 5% alatt lesznek.
jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem igazán értem hogy egy EU ellenes párt aki ki akar lépni az EU-ból mit akar ott.
jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen, mint minden magyar ember.
jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem be fog, de nem kéne.
jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem fog. :)
jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan magas a részvétel lesz hogy 5%-hoz nagyon sok szavazat kell.
jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
#2 Egyáltalán nem EU ellenesek. Korrupció ellenesek, az meg mindenkire vonatkozik.
jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Reméljük bekerülnek. A Mi Hazánk az egyetlen párt, ami valóban tesz az országért. A Mi Hazánk még ellenzékben is sokmindent elért. Például a Mi Hazánk leplezte le a végrehajtó maffiát, ők akadályozták meg az ásott kutak megadóztatását, a napelemes elszámolás megváltoztatását, stb. Csak ők támogatják alkotmányos szinten a készpénzhasználatot, csak ők ellenezték a covid diktatúrát, csak ők akarják bevezetni a férfiaknak a nyugdíjkorhatár egyenjogúságot, csak ők támogatják a szólásszabadságot, csak ők akarják szigorítani a bűnözők büntetését, csak ők akarnak önnálló nemzetgazdaságot építeni, stb.
jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem :)
jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!