Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter beállt végül...

Magyar Péter beállt végül Vitézy Dávid mögé ma?

Figyelt kérdés
Nem néztem a délutáni gyűlését, de azt mondták tegnap hogy be fog állni Vitézy Dávidot, a Fidesz jelöltjét támogatni a fővárosban. Megtette?

jún. 8. 23:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Félő, hogy meg fogja tenni.
jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Egy szóval nem említette a Hősök terén Vitézy-t.
jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem támogatja egyiket se. Érvénytelen szavazatot fog leadni
jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Én is csak itt olvastam, hogy azt mondta, hogy érvénytelent fog szavazni. Kíváncsi vagyok ha a Fidesz nem áll be Vitézy mögé akkor ma mit mondott volna erről. (simán kinézem a Fideszből, hogy azért állt be Vitézy mögé, hogy ezzel is betegyen Magyarnak)
jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 felkelhetetle ***** válasza:
96%

4

Mikor nem állt be mögé a Fidesz, akkor is ez volt az álláspontja MP-nek.

jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Csak a dk-sok szerint fideszes Vitézy… A momentum, mkkp, lmp szerint már nem az.
jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
MP februar ota mondja h Vitezy a fidesz jeloltje. Es ahogy felettem is emlitettek ervenytelenul fog szavazni allitasa szerint.
jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

Vitézy azért tudhat valamit,hogy engem is megszólított,meg a fideszes szüleim, a Tiszás öcsém, Mkkp-s,Momentumos meg Tiszás barátaim is rá szavaznak. Igazából ő az egyetlen pont,amiben mindenki egyetért akit ismerek.


Maga Magyar Péter amúgy nem foglalt állást ezzel kapcsolatban, viszont Vitézynek egész más a hozzáállása Magyar Péterhez, mint mondjuk Karácsonynak. Karácsony és csapata rengeteget támadja Magyar Pétert, míg Vitézy meg lehetséges jövőbeni partnerként tekint rá.

jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%

8as, Karacsony es Vitezy is dorgolozik Magyarhoz, de MP politikaja az h nem mond semmit mert tudja h sok Tiszas Karacsonyra sok pedig Vitezyre fog szavazni.


En am szemely szerint nem hiszem h ervenytelenul fog szavazni, de jol teszi h ebbe a harcba nem szall bele, mert csak bukna a dolgon.

jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

#10!


Szeritem meg ez a gyengeség jele. Politikusi gyengeség.


Egy politikustól elfogadhatatlan az érvénytelen szavazás. Már ezzel problémám van.

Itt volt előtte a lehetőség, hogy ne csak bullshitet toljon, hanem konkrétan elmondja valamiről a véleményét, de nem volt véleménye.

Ha nincs véleménye, akkor egyre kevesebb embert tud majd megszólítani.

jún. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!