Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesti tiszások, Vitézy...

Budapesti tiszások, Vitézy vagy Karácsony?

Figyelt kérdés

jún. 8. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Vitézy
Karácsony
Más. / Nem vagyok budapesti és/vagy tiszás, csak kíváncsi vagyok az eredményre. / Csak trollkodni jöttem. :)
42 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Karácsony, mert bár mélyen tisztelem Vitézy-t, most még fontosabb, hogy a Fidesz ne jusson hatalomra. Vitézy meg politikai értelemben egy hasznos idióta a Fidesz szemszögéből.
jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Egész évben Karácsony
jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Kari is egy hasznos idióta Gyurcsány szemszögéből. Gyurcsány arra használja azt a fajankót hogy pénzt tudjon kilapátolni a maffiája finanszírozására.
jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Mindenféle tisza nélkül ha ez neked alternatíva, akkor megvezetett fideszes vagy, aki azt hiszi, képes objektívnek látszani.

Nem, a dudvát vagy kiirtod gyökerestől, vagy ismét terjed. Elemi biológia.

jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Vitézy, mert bár a Fideszt mélyen utálom, de jó lenne, ha végre Budapest fejlődni tudna. Ha Karácsony lesz megint, akkor marad a nagy semmi.
jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Aki a trolt jelölte be azt a moderátorok nem tudnák kitiltani trollkodásért ?
jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem.
jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nincs olyan opció, hogy "troll", csak olyan, hogy "vagy troll, vagy nem is budapesti, stb.", azért meg kicsit durva lenne kitiltai valakit, mert mondjuk a harmadik jelöltre szavazna, vagy eleve nem is szavazhat főpolgármester-jelöltre, nem?
jún. 8. 19:02
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

9.

A saját kérdésed se ismered te is egy troll vagy csak!


"Más. / Nem vagyok budapesti és/vagy tiszás, csak kíváncsi vagyok az eredményre. /



Csak trollkodni jöttem. :)"

jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Tekintve,hogy Karácsony Gergely és a támogatói folyamatosan fikázzák Magyar Pétert és a fidesz emberének nevezik, míg Vitézy pedig arról beszél, hogy együtt akar működni a Tisza párttal a fővárosi közgyűlésben, így nem nagyon kérdés,hogy melyikre szavazok.
jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!