Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért szavazol Karácsonyra,...

Azért szavazol Karácsonyra, mert jobb jelöltnek tartod, vagy pedig azért, mert Vitézy Fidesz közeli jelölt?

Figyelt kérdés

jún. 8. 13:59
A kérdező szavazást indított:
Karácsony jobb jelölt
Vitézy jobb lenne, de Fidesz támogatja, így inkább Karigerire szavazok
5 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%

Ja, hogy ez Budapest?...


Eltévesztettem a házszámot.

jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Gergely minden nap biciklivel megy dolgozni , kiről lehet még ezt elmondani?
jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagyok oda Karácsonyért sem, de nagyon kockázatos lenne Vitézy. Erős Fideszes kötődései vannak. Vitézy-vel egy alacsonyabb pozícióban nem lenne bajon. De főpolgármesternek egy ilyen Fidesz mellett ne.
jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

"Gergely minden nap biciklivel megy dolgozni , kiről lehet még ezt elmondani?"


Ja, amikor veszi a kamera, vagy fotózkodni kell.Máskor meg autóval viteti a seggét.


Mellesleg, az ilyesmi (biciklizés) csak azoknak szimpatikus, akik szörnyen kispolgári gondolkodásúak.

Kb, mint azok, akik rajongtak azért,hogy Kádár János egy paraszt volt.

jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
#4 te is egy paraszt vagy és mégsem ez a baj veled, hanem nem látsz túl a saját becsökött buborékodon. Nem láttál még fejlett országot, mint pl Hollanida, hogy milyen egy város kevesebb autóval. De még régi fotókat sem láttál Budapestről, amikor nem leaszfaltozott autóút és parkoló volt a város mennyivel szebb, elegánsabb hely volt. Pont ez az autó fetisizmus ami ős proli.
jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5#


Láttam """fejlett""" országot, köszönöm nem akarok Amszterdamot.A hideg is kiráz tőle.A biciklisek kvázi a felsőbb rangú közlekedők ott.


Ha fejlett városokat akarsz látni, akkor el kell hagynod ezt a bolond öreg kontinenst és a tengerentúlra kell látogatnod.

Na, ott láthatsz valóban fejlett, szellős, tervezett városokat.



Én hiszek a liberális demokráciában, ahol az egyén joga eldönteni,hogy mivel közlekedik, akár repülővel, autóval, villanyrollerral.

Ehhez senkinek semmi köze, sem neked, sem Orbánnak, sem Karácsonynak.Ez kizárólag mindenkinek a magánügye, az államnak/önkormányzatnak meg igazodni kell az emberek igényeihez.

jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az amszterdami biciklizők egy külön állatfaj! A budapesti bringások hozzájuk képest aranyos, békés, engedékeny emberek, pedig itt is többször szóltak már be, amiért át mertem menni a zebrán gyalogosként. Utazási élményeim során nagyvárosokban egyedül Tokióban találkoztam normális biciklis közlekedési kultúrával.
jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hollandia:

[link]


Keleti régen:

[link]


Ma meg egy szörnyű aszfalt és beton undor.


Ezek a választások. És ezt kell feladni a hozzád hasonlók miatt. A személéleted leragadt ott ahol Utrecht volt 1980 ban. Kb az a szint amikor a dohányzást még jó dolognak tűnt. Fel kéne fogni a hibákat és tanulni és tovább lépni. Nem ragaszkodni a bűzben éléshez.

jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
#7 ez baromi dedó, hogy jaj oda kell figyelni a biciklisikre és akkor átmenni, amikor tudsz. Én félig hollandiában élek és semmi gondot nem okoz alkalmazkodni hozzájuk kis tanulás után. És cserébe a környezet egészen más minőségű hangulatú. Ahogy a hollandok kijavítják 70-es, 80-as évek hibáit mi is megtehetnénk és lenne egy gyönyörű élhető városunk.
jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"és lenne egy gyönyörű élhető városunk."


Az élhetőség annyira relatív, mint egy gyermekszépségverseny.

Számomra élhetetlen olyan település, ahol megnehezítik az autós közlekedést.


Lehet zöldíteni, kell is.De, kompenzálni kell a többi részvevőt is, mondjuk mélygarázsokkal, közúti alagutakkal.

Azaz, ha felszámolják a parkolókat, akkor húzzanak fel mélygarázst vagy parkolóházat a közelbe.Ha egy szűk utat autómentessé tesznek, építenek alagutat és így tovább.

jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!