Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért szavazol Karácsonyra,...

Azért szavazol Karácsonyra, mert jobb jelöltnek tartod, vagy pedig azért, mert Vitézy Fidesz közeli jelölt?

Figyelt kérdés

jún. 8. 13:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 azon a szinten vagy aki háborog, hogy mér nem dohányozhatok az étteremben, hol itt a szabadság.


Azt kéne megérteni, hogy az autózásnak egy városban alig van előnye és rengetek kárt okoz. (és nem szállításról, betegekről beszélek) És értem, hogy aki ebben nőtt fel, annak furcsa nem autóval menni valahova, de igazából semmi baja nem lenne az életének ha így tenne. Ahogy senkinek semmi baja nem lett, hogy nem lehet éttermekben stb cigizni.

jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11#


Az étteremben való dohányzást is meglehetett volna oldani másként.

Az éttermekre bízva.


Nekem az autó kényelmes, saját kis privát zónám olyan hőmérséklettel, zenével, ami nekem jó.

Én ebben nőttem fel, számomra nagyon furcsa, negatív értelemben,hogy ellene van.


Ráadásul, magam is autóipari területen dolgozok, a 4 kerekűekhez tervezzük az alkatrészeket.

jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

#12 nézegesd a holland 1980-as és a visszaalakítás utáni képet, hogy melyik helyen élnél inkább. Amúgy zenét hallgatni biciklin vagy tömegközlekedésen is lehet. És a tömegközlekedés abban az értelemben praktikus, hogy ott azt csinálsz közben amit akarsz a telón, leveleket lehet írni, olvasni. A bicikli meg sport. Az autó meg óriási éves költség és ezért cserébe tönkre vannak téve a közterek miatta, légszennyezettség miatt kevésbé vagyunk egészségesek, plusz koszolódnak el gyorsan a házat, meg ott az állandó zaj, amiben élünk. És minden a kicsi kényelemért cserébe.


A szabad választás úgy lenne, ha mindenki kapna egységre jutó közterületet amiről dönthetne, hogy ott mi legyen. És nem autósztráda menne keresztül a városon. Legyen egy sáv mindkét irányba a Rákóczi úton és a hidakon, meg dugó díj és akkor aki akarja használja.

jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13#


Ha a folyó alatt vezetik az utakat, akkor a mostani képpel sincsen baj.Ha viszont, komcsi módon, kompenzáció nélkül szüntették meg, akkor a 80-as évekbeli állapot jobb.



Tömegközlekedésen nem csinálsz azt, amit akarsz.Én is használom néha, egyszer ordibált velem egy bkv ellenőr, mert mertem ásványvizet inni.


Illetve, én nagyra nőttem (195 cm), azok a konzervdobozok rendkívül kényelmetlen számomra.Alig van lábtér, nincs deréktámasz az üléseknél.Laptopot nem is tudsz elővenni, nincs hely.

Ilyen maximum a jobb vonatok (pl Railjet) első osztályán van, de egy városi tömegközlekedési jármű baromi messze van attól a komforttól.


Állandó zaj?

A metró, villamos, vonatok,buszok nem zajmentesek, sőt a vasúti zajszennyezés a legnagyobb.



"Az autó meg óriási éves költség"

És?Ennyit nekem megér,hogy kényelmes, oda megyek vele, ahova akarok.



Én munkahelyeknél is úgy vagyok, hogy interjún alku tárgya,hogy van-e parkolóhely.Ha nincs és nem is tudnak parkolót biztosítani, akkor skippelem a céget, volt már ilyen.Ugyanígy vagyok a heti 2 nap home officeval is, az is alap.

jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!