Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt az amelyik legkevé...

Melyik párt az amelyik legkevésbé gyűlölködő, esetleg megkockáztatom összefogás párti?

Figyelt kérdés

jún. 8. 16:02
A kérdező szavazást indított:
Fidezs-Kdnp
Tisza
Dk
Momentum
Kutyák
MMNP
Mi Hazánk
Mszp
Más párt
Nincs jelenleg ilyen párt
23 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs, Fidesz-Kdnp.
jún. 8. 16:03
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Csak a Kutyapárt és a Fehér Holló párt amelyik nem gyűlölködik.
jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Használjuk inkább az "együttműködés" kifejezést.

És szerintem a 2RK és MKKP.

jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyűlölködés 85%-a a fidesznél van, a maradék 15% oszlik el.
jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Ez kicsit olyan kérdés, hogy az Ukránok vagy az Oroszok összefogás pártiak. Vagy hogy összefogáspárti vagy egy a tolvajjal aki épp kipakolja a lakásodat. Persze kívánhatsz neki boldog életet, de azért nehéz rábízni dolgokat szerintem.
jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Látom, sok itt a fideszes, nem meglepő, megkapták a parancsot.

Az ugye nem gyűlölködés, ha kijelentem, hogy aki nem engem támogat az nemzetellenes és nem magyar? Orbán és sleppje ezt naponta többször elmondja, mostanában percenként.


Egyébként fogalmi zavarban szenvedsz. Itt nem gyűlölködés van, ezt csak neked mondja mindenki. Itt a pénzért való marakodás van. A Fidesznek a pénzt valahol száz milliárdnál kezdődik, a többinek egy képviselői fizetésnél. Orbán ezt szellemi kényszerből teszi (olvass utána orvosi lapokban), a többit akkor nem érdekli, ha pénze egyéb helyről van. Például Gyurcsányt nem a pénz érdekli, hanem a hatalom. Például Magyart nem a pénz érdekli, hanem a Firdesz leváltása (kinek mi az érdeke).

jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ok, együttműködés,én a Fideszt biztos nem ikszelném be.
jún. 8. 16:21
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

#7


Én sem. :)

Nem is fogom.

jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
7# A fideszt csak a pedofilok és a birkák ikszelik.
jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na nem kel pedofilezni és birkázni ez ugyanolyan mint amit a fidesz csinál, ahh..
jún. 8. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!