Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol voltak többen Orbán...

Hol voltak többen Orbán Viktor Békemenetén vagy Magyar Péter kampányzáró Nemzeti Menetén?

Figyelt kérdés

jún. 8. 15:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Ránézésre tényleg kb. ugyanannyi. A hatalmas különbség csak az, hogy Magyar gyűlésén, az emberek fele, nem az adófizetők pénzén "megyünk kirándulni" jelmondat alatt odabuszoztatott vidéki, akiknek nem sok fogalmuk van róla, hogy milyen rendezvényen vannak.
jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Fideszesen azon a drónfelvételen még a parlament mögött is emberek vannak(?). Szerintem azzal is megtelt volna a hősök tere hasonlóan, képen a lefedett terület hossza annyira nem jön át. De szerintem hasonló a kettő 😅...
jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Ennyit erről.

jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13

De én nem azt a képet küldtem. De őszintén, fogalmam nincs, melyik tavalyi s melyik nem.

jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2022-esen budai oldalról ott volt egy hosszú magyar zászló.
jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez esetben megkövetlek, bocsánat. A két kép nagyon hasonlított. Mindenesetre szerintem a Hősök terén most jóval többen vannak, mint a Margit-szigeten voltak.

Érdekes lesz a holnapi választás, az biztos.

jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#16


Én is kíváncsi leszek rá, hogy az emberek emlékezni fognak-e rá, hogy Orbán azt a hazug propagandát tolja, aminek 2007-ben felvázolta a technikáját.


Meg hogy az emberekben felmerül-e, hogy mi a francot csinált 5 évig a 13 fideszes EP képviselő, ha a háborút megakadályozni nem tudták, a pénzeket megszerezni nem tudták. Mitől lennének most jobbak?

jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!