Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A békemeneten valóban 350...

A békemeneten valóban 350 ezer & 500 ezer közt voltak kint?

Figyelt kérdés
Kiszámolták szakértők. Matematikailag mit fedtek le az emberek. Vajon igaz lehet? Iszonyat számok ezek. Az ellenzék sehol sincs

jún. 4. 08:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
38%
igen
jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%
És mit számít az hányan voltak ott? 350-500 ezer ember édes kevés ahhoz, hogy a fidesz ismét nyerjen.
jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak ők szavaznak a fideszre, akik kint voltak a meneten. Amúgy meg ez még mindig több, mint az ellenzéki megmozdulásokon szokott lenni.
jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
2# a te optimizmusod nemhogy kincstári, azon bőven túltesz! 🤣
jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
49%

Igen, ott voltam én is, iszonyatosan sokan voltak, a rakparton is, aztán több oldalról becsatlakoztak meg, de képzeld el, amikor a komplett Margit hídon teljes szélességében folyamatosan özönlöttek az emberek úgy, hogy az elejéhez képest kb másfél óra múlva ért oda a menet vége.

És igen, sok- sok Fidesz szavazó nyilván nem volt ott. Talán minden tizedik... úgyhogy a 3 millió körüli szavazat ott lesz vasárnap ( is).

jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Demion ***** válasza:
55%

60-70 ezer között voltak. Ezt ki lehet számolni abból, hogy a menet útvonalán mennyien férnek el egyszerre és, hogy mennyi idő alatt ért a menet eleje és vége egy adott helyszínre.

Az influenszer tüntetésen ennek több mint kétszerese volt.

jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
39%

Közel sem. Nem azért, mert fidesz.

Azzal nem lehet számolni amíg vonulnak, mert az a sebességtől függ és akkor nem szoros, tömött a tömeg, hanem szellős.

Amikor a Margit hídon tartott a tömeg nagy része és besűrűsödött, akkor annak méretei alapján, a teljes hossza az Y-al együtt 608m, a bruttó szélessége 25m, nettó 23 a perem és a korlátok miatt, akkor az 15 200 m2. Szorozzuk ezt a szokásos m2-enként 4 emberrel, az 60 800 ember. Adjuk hozzá, hogy még kilógtak az utcára, az legyen jóindulatúan további 10 000, az akkor már szigeten lévők, azok is további 10 000, akkor is legyen jóindulattal 80 800 résztvevő.


Nem ez volt minden idők legnagyobb tüntetése. A netadósnál és az influenszerek tüntetésén szemre is többen voltak és azokat nem úgy szervezték, hogy mindenhonnan hordták az embereket, még erdélyből is, hanem a netadósra és az influenszerekére mindannyian maguktól mentek erőlködés nélkül (még jótékonysági gyűjtés is volt az influenszerekén az államilag nevelt gyerekeknek és arra is sok gyűlt össze).

Ettől még lehetett minden idők legnagyobb fideszes "béke" menete.

jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%

"Szorozzuk ezt a szokásos m2-enként 4 emberrel"

Mozgó tömegnél a "szokásos" az 1-1,5 közötti. 4 fő/nm koncertek első sorában fordul elő, ahol már alig lehet mozdulni.

jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
27%
Én 20 millióról hallottam tegnap az M1-en
jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

20 millió? A lakosság duplája?

Ekkora marhaságot még ott sem mondanak szerintem.

jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!