Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazam van ebben?Jól látom?

Igazam van ebben?Jól látom?

Figyelt kérdés
A mostani lesz az utolsó tiszta választás a fővárosban.A következő már olyan lesz hogy a betelepített migránsok tízezrei lesznek bejelentve Budapestre, akik el is fogják dönteni az eredményt, teljesen mindegy hogy EP, főpolgármesteri vagy országgyűlési választásról is legyen szó.
jún. 7. 21:06
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

20) már leírtam, kettős állampolgárságot és még fizetnének is nekik hogy felvegyék, hogy tudjanak szavazni.harmadjára írom le,de gyanítom hogy továbbra is értetlenkedni fogsz.ja, lehet hogy anno jöttek,csak akkor még nem voltak elcsalva a választások.és ezután fognak még százezrezrek jönni.rettegni a fidesz fog amikor majd elfogy az előnyük.a mostani történésekbőlnis láthatod hogy mi mindenre képesek.

[link]

jún. 8. 12:02
 22/32 anonim ***** válasza:

Jézusom, te menthetetlen vagy. Kettős állampolgár csak akkor lehetsz HA KÉRVÉNYEZED és MEGFELELSZ A KRITÉRIUMOKNAK. Nem csak úgy megy körbe a Szijjártó Petya a kis listájával, hogy na Gazsi holnaptól kettős állampolgár leszel. Rengeteg külföldi nemzet nem is engedélyezi a kettős állampolgárságot.

Az elcsalt választásokról csak annyit, hogy téged meg a többi hülye konteóst is várjuk szeretettel a bizottságban és lehet jönni számlálni. Majd nem lesz ilyen ostoba ötletrohamod, ha belelátsz végre a rendszerbe.

A telex meg egyáltalán nem megbízható forrás, ahogyan az index, mandiner sem. Kb Klári nénje a faluból.

Ne legyél már ennyire paranoid. Rohadtul sértő, amikor egy ilyen ostoba, korlátolt ember becsmérli a társadalmi munkámat, mert igen, ez az. Elcsalt választások, hogyne. Várom a bizonyítékokat. Nem azt, hogy Gazsi báttya aszondotta meg Julcsi nénnye aztatlátta. Konkrét bizonyítékokat. Ja, hogy az nincs, csak a feltevéseid? 10 éve hallgatom ugyanezt a szar szöveget, köszi, unom.

jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Máskor jobb szöveggel állj elő és támaszd alá bizonyítékokkal a paranoid agymenéseidet. De jót nevettem rajtad, gondolom valamelyik pártocska elkötelezett híve vagy.

Na erre mondom én azt, hogy éljen a függetlenség, mert mindegyik oldal full ugyanolyan ostobenkó szavazókból àll. Ugyanaz a retorika is mellé.

Kezeltesd a pszichózisodat. Szevasz, elég is volt belőled.

jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

23) technikai kérdés,majd érdekeltté teszik őket hogy kérvényezzék.negyedjére írom.le.

23) kérdést tettem fel, természetesen nem kell vele egyetérteni.a hülyét viszont szükségtelen játszani, ahogy a fenti válaszoló is teszi.

jún. 8. 12:29
 25/32 A kérdező kommentje:

[link]

Lehet kézzel-lábbal tiltakozni, tagadni a tényeket de minek..?

jún. 8. 16:29
 26/32 DK-s ***** válasza:
29%

Kérdezőnek:


Érdekes.


Első "ránézésre" egy hatalmas baromság amiket írsz.


Aztán szépen elgondolkodva az eddigi történéseken, én is arra jutok, amire te. Amit vázoltál, az teljesen illeszkedik az eddigi fideszes metodikába.


Nem kizárható.

jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

[link]

22+23: hol vagytok?

jún. 9. 18:06
 28/32 A kérdező kommentje:
jún. 9. 18:06
 29/32 A kérdező kommentje:
Igen..?Halló.
jún. 10. 08:44
 30/32 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező! Rosszul látod, csak akkor tiszta a választás, ha a baloldal nyer. Ha kék cédulával, akkor kék cédulával.
jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!