Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazam van ebben?Jól látom?

Igazam van ebben?Jól látom?

Figyelt kérdés
A mostani lesz az utolsó tiszta választás a fővárosban.A következő már olyan lesz hogy a betelepített migránsok tízezrei lesznek bejelentve Budapestre, akik el is fogják dönteni az eredményt, teljesen mindegy hogy EP, főpolgármesteri vagy országgyűlési választásról is legyen szó.
jún. 7. 21:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%

9# Nyilván azért, hogy nyifoghassanak. Én úgy látom, mindenkinek egyenlő esélyei vannak. Nézd meg a plakátokat, az újságokat, a médiát. Mindegyiküknek van saját platformja. Igaz, hogy mindegyik csak a másik pocskondiázására használja ezeket, de hát azt csinálnak, amit akarnak.

Egy ideje nem követem egyik oldalt sem. Ezelőtt viszont olvastam mindenféle platformot, kormánypártit és ellenzékit is (többfélét). Ami ijesztő, az a retorika teljes egyezése.

jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Már részben ez megy valószínűleg több éve...
jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

1) ezt nem mondod komolyan ugye..?

Kettős állampolgárságúak lesznek mint a külhoni magyarok, esetleg némi pénzzel is megtámogatják őket.a fidesz eddig is úgy alakította a jogi szabályozást ahogy a politikai érdeke megkívánta.

jún. 8. 00:41
 14/32 A kérdező kommentje:
5)a letelepedési kötvényesek megvannak?te még naivabb vagy mint az 1-es.ha a hatalmuk múlik rajta akkor bárkinek adnak állampolgárságot.
jún. 8. 00:43
 15/32 A kérdező kommentje:
9) az éppen elég.vagy az amit írtam a fő kérdésemben.nemde?
jún. 8. 00:44
 16/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, konteózni nem kellene. Letelepedési kötvénnyel nem szavazhatsz. A kettős állampolgárság pedig ugyanúgy csak akkor jár, ha teljesíted az adott ország feltételeit. Márpedig a magyar állampolgárság megszerzésének feltételei elég masszívak.

Látom neked az a lényeg, hogy hangosan kimondhatod a butaságaidat. Pláne úgy, hogy engem naívozol le, aki a rendszerben vagyok, pontosan ismerve a jogszabályokat, folyamatokat.

jún. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
12) igen, részben ez megy,de a fővárosban mégsem volt elég az erőfeszítésük.lesz itt migráns százezrével.tavaly valami 60 ezret engedték be ha jól rémlik.de majd hoznak 10x ennyit ha szükséges,az akkugyárakba tömegek fognak kelleni.
jún. 8. 00:47
 18/32 anonim ***** válasza:
A vendégmunkások nem fognak szavazni. Te kevered a kettős állampolgárokat a vendégmunkásokkal. Ezek az emberek viszont nem érdeltek abban, hogy szavazzanak meg abban sem, hogy itt lakjanak. Csak pénzt keresni jönnek ide, mert a magyarnak büdös a munka, nekik meg mindegy, hiszen az otthonukban még ilyen sincs.
jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
18) majd érdekeltté teszik,ne aggódj.ennyire nem ismered a fidesztvagy nem Magyarországon élsz?a kezdetekben nem szabad hergelni a népet,most nagy a szigorúság,csak egy kis időre jönnek és majd mennek haza,ez a kommunikáció.azután ha majd tízezrek lesznek itt akkor lehet jogokat adni nekik, ugyem lehet tízezreket elküldeni egyik napról a másikra.
jún. 8. 08:58
 20/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, itt élek, szszb tag vagyok, követem a politikát függetlenként.

Sőt, a valódi életben élek veled ellentétben. Milyen jogokat akarnának a vendégmunkások szerinted? Azt hiszed eddig nem jöttek? Kedves kérdező, felvilágosítalak: már az én gyerekkoromban, 20-25 évvel ezelőtt is jöttek vendégmunkások. Nem újdonság ez. Pedig akkoriban még nem volt fideszkormány.

Sőt, mondok neked jobbat. Vannak itt kínaiak, tömkelegével. A gyerekeik már itt születtek, ide tartoznak. De mégsem szavaznak egyáltalán. Tudod miért? Mert elmondásuk szerint semmi közük a magyarok ügyeihez és nem szólhatnak bele, mert csak jót kaptak a magyaroktól. Igen, ezek az ő szavaik.

Miért rettegsz ennyire? Pláne olyasmitől, aminek semmi esélye sincs. Egy külföldi állampolgárnak soha nem lesznek jogai a szavazás kapcsán.

jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!