Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazam van ebben?Jól látom?

Igazam van ebben?Jól látom?

Figyelt kérdés
A mostani lesz az utolsó tiszta választás a fővárosban.A következő már olyan lesz hogy a betelepített migránsok tízezrei lesznek bejelentve Budapestre, akik el is fogják dönteni az eredményt, teljesen mindegy hogy EP, főpolgármesteri vagy országgyűlési választásról is legyen szó.
jún. 7. 21:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Ahhoz le kell tenni a magyar állampolgárságot, hogy szavazhass.
jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
28%
Nem látod jól. Ez az ország rég nem demokrácia és nincsenek szabad választások. KariG, a rendszer része abból a szempontból legalább, hogy eljátsza a demokratát. De egy demokratikus országban a kormány nem tesz meg mindent, hogy az ellenzéki városok működését teljesen ellehetetlenitse és minden forrást megvonjon tőle és a városoknak kerülőutakon kell bevételhez jutnia, hogy tudják működtetni a várost. Rég nem vagyunk már demokrácia.
jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
36%
Magyarorszgra mindent lehet mondani csak azt nem hogy demokrácia.
jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
49%
A tiszta választás az egy erős túlzás, ilyen mióta a fidesz megjelent a palettán szinte soha nemvolt
jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
44%

10 éve vagyok szavazatszámláló bizottsági tag, bár nem szavazok.

Ne haragudj, de nem tudom mire vélni a “tiszta” szavazás kifejezést.

Csak az szavazhat, akinek magyar állampolgársága van, amit azonban nem kaphat meg mindenki puszira. Nem elég egy bejelentett lakcím, nem elég a letelepedési engedély, sem a menekült státusz.

Egyébként az elmúlt 10 évben nem tapasztaltam csalásra utaló jeleket, néhány esetben volt csupán üres a boríték vagy pár humorherold rajzolgatott meg írt trágárságokat. Ez sem család vagy a demokrácia megsértése, csak hát egyes embertársaink ennyire jellemtelenek meg buták.

jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
48%

Ezt nem hiszem el, egy számlálóbizottsági tag leírja mi a helyzet, aztán rögtön lepontozzátok :D

Ha valaki nem a ti véleményeteket osztja, lepontozzátok.

Aki ezt csinálja, az sem jobb, mint a legalvadultabb fideszes. ;)

jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
41%
Nem, nincs igazad.
jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
56%

Hagyd csak, hatos. Megszoktam, hogy az ilyen elvakult barmoknak hiába mondja az ember a valóságot. De nem baj, lehet menni szszb tagnak, majd megváltozik a véleményük, amikor reggel öttől este 11-ig ott ülnek és a sok vadbarommal kell foglalkozniuk, aztán számolni meg szanálni a sok egyénieskedő rajzocskát.

Hányszor megkaptam már, hogy biztos csalás megy ezerrel, stb 🤣 Igen, nyilván, azért vagyunk 4-5 fős egymást ellenőrző bizottsági tagok, főleg hogy általában 1 független van, a többiek pártdelegáltak vegyesen. Arról nem is beszélve, hogy annyit nem ér az egész, hogy a közügyektől eltiltva börtönben üljünk azért, hogy pár szavazatot elsinkeljünk.

Elvakult párthívőkkel nem érdemes vitázni. Az én szememben mindegyik ugyanolyan ostoba.

jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
26%

#6 vagyok. Amúgy aki azt mondja, hogy elcsalják a választást, az minek is megy el szavazni?

Maximum úgy csalnak, hogy manipulálják az embereket, és nem teremtenek egyenlő esélyeket az ellenzéki pártok számára.

jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 DK-s ***** válasza:
100%

#5-nek:


Én is bizottsági tag vagyok, de én pontosan értem hogy mit ír a kérdező.


Attól nem kell rögtön hasra esnie senkinek, hogy te is az vagy! Mi tenne többé téged bárkinél is? Mi olyan fontosat csinálsz?


Egy csicska segédmunkás vagy aki nem tesz mást mint pénzért, vagy ingyen elvégzi a szavazás lebonyolítását pontos előírások mentén, majd csoportosítja és megszámolja a szavazatokat.


Vagy rosszul tudom? 🤣🤣🤣

jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!