Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előfizettek a prémium rendszer...

Előfizettek a prémium rendszerváltó csomagra Magyar Péternél?

Figyelt kérdés
jún. 7. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Az milyen?
jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Bácsika bemegy a bankba:

- Jó napot. Beszeretnék tenni tízezer forintot. Mi a garancia, hogy

visszakapom a pénzem, ha a bank csődbe megy?

- Nyugodjon meg, kedves uram. Nem megy a bank csődbe, de ha gond lennea megyei fiók kifizeti a pénzét.

- És ha a megyei fiók is tönkremegy?

- Akkor a Budapesti Központ fizet.

- És ha a Budapesti Központ is bezár?

- Akkor a garancia alapból fizet a kormány.

- És ha a kormány megbukik?

- Most őszinten, uram. Ez nem érne meg önnek tízezer forintot?

jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tuske29 ***** válasza:
100%

Lássuk csak...azt írja a tájékoztatóban a Facebook oldalán,hogy 5 havonta léphetsz új szintre,így juthatsz különböző újdonságokhoz,jogosultságokhoz.Én arra vagyok kíváncsi,hogy melyik szint után kapok diktafont?Esetleg az utolsó szint után miniszteri pozíció lesz a jutalom?


Viccet félre téve,nagyon ügyesen maga köré gyűjtött elég sok embert,most pedig még ügyesebben megfeji őket.Az alap csomaggal számolva az 50000 embert,akiknek jár a kártya az 150 millió...havonta.A poszt alatti kommentekben MLM játékot emlegetnek páran,volt olyan,aki a mikroadományok elrejtését látja benne és persze vannak,akik már utaltak is.

Ezek szerint ennyire mégse szegények az emberek az országban,hogy egy pár hónapja még ismeretlen embernek összedobnak 150 misit minden hónapban,csakis azért,mert szidja a Fideszt meg Orbánt...Roppant módon érdekel,hogy ezzel a húzással vajon mennyi szavazót veszít,mert biztosan vannak olyanok,akik nem erre számítottak,hogy jó pénzért lehetnek "rendszerváltók"...

Annyit hozzátennék,hogy nem vagyok sem fideszes,sem dk-s,se momentumos,se mi hazánkos.

További szép estét mindenkinek!

jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a haza, és egy szabad ország megér ennyit.

Platina tag vagyok.

jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 felkelhetetle ***** válasza:
60%

3


Ha pedig nem gyűjtene pénzt, akkor meg az lenne a gyanus, hogy miből telik erre az egészre?

Más párt is gyűjtőget, még a FIDESZ is, emlékezz csak vissza Orbán levelére, amiben pénzt tarhált és megadta a bankszámlaszámot.

Ezt pedig piramisjátéknak modani egy baromság, eleve a piramist játék arról szól, hogy több pénzt kapsz vissza, mint, amit befektettél, hol igért ilyet MP. Ennyi erővel a templomi perselybe bedobott pénz is piramisjáték.

Ne nevetesük már ki magunkat...

jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi különös, mivel még nem kap állami támogatást, a fidesz meg igen, mégis pénzt tarhált a választóitól miközben korlátlanul bánik az adófizetők pénzével. Tudod olyan 2015 körül még néztem tv-t és a fidesz "társadalmi célú" kamuszöveg címén a fideszt reklámozta.
jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tuske29 ***** válasza:

5


Köszönöm,hogy megtiszteltél a válaszoddal.A tágabb környezetemben így is sokaknak gyanús,hogy miből telik erre az egészre.

Emlékszem Orbán levelére és elég szomorú,hogy az emberek pénzt adnak politikai pártoknak támogatás címén.Szerintem keresnek annyit a politikusaink,hogy nincsenek erre rászorulva...

A piramisjátékot nem én hoztam fel,hanem MP Facebook bejegyzése alatt az emberek,akik közt vannak szimpatizánsok is,nemcsak olyanok,akik a hátuk közepére sem kívánják Pétert.

További szép napot neked!

jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!