Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ilyen nagy a Fidesz, nem...

Ha ilyen nagy a Fidesz, nem fidesz ellentét az emberekben, miért nem osztják két részre az országot, mondjuk a Duna mentén?

Figyelt kérdés
Így a fideszesek és nem fideszesek is külön élhetnének, külön vezetés alatt. Viszont szabad lenne az átjárás.

jún. 7. 11:25
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

LOL, hirtelen "elírás"-sal leplezzük a müveletlenséget, igaz? :DDDDD

Jaaa, hogy az más... föleg amikor 3-szor háromféleképp írod le a párt nevét. Én legalább konzekvensen nem használom, ami nincs. Saját magad paródiája vagy, amikor képes vagy leírni egy kommentben, hogy más a hiányosságát leplezi, de teeeee' csak elíííírsz'. Perrrsze' Pityuka. :DDD



Miért jelentkeznék másikról? Mindenki magából indul ki. Erröl is le tudom írni, hogy hülye vagy.


" onnan propagálni a Fideszt."


Sehol sem propagáltam. Ha mégis, nevezd meg a hozzászólást. Pont ugyanúgy osztottam pár kommenttel ezelött a zsigerböl gyülölködö fideszseseket is.

Csak mivel téged kritizáltalak a gyerekes kérdésfelvetésed után, olyan igazi egybites módon braktál a fideszes skatulyába, mert ugye csak egy fideszes nem érthet veled egyet.

Hívhatlak ezután inverternek?


"Annyira akkor mégsem tetszhet neked se, ha kiköltöztél. :D"


Hát 17 éve költöztem ki elöször, 14 éve pedig megszakítás nélkül kint vagyok, így ebben nem nyilatkozhatok. Utoljára Medgyessyre szavaztam, és Gy.F.-cel meg Bajnaival sem volt gondom. A legutóbbi válsztás után pedig a Kunhalmi tünt az egyetlen reálisan gondolkodó politikusnak a nyilatkozatai alapján. Erre varrj gombot, mennyire fideszses vagyok ugye?


OV-ról pedig legalább 4 éve az a véleményem, hogy ugyanazt a beteg nótát fújja, mint a nyugati elvtársai, csak a választóinak nemzeti köntösben kell tálalni.


Most erre mit lépsz? Visszacsatolásba mész és végtelen ciklusba kezdesz?

jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Egy kis gondolkozással, már akinek megy, ugye, könnyen belátható, hogy a "befogalmazra" írtam az elírást. Én, veled ellentétben elismerem ha hibázom.

Na, akkor csak eltaláltam. Külföldről talán nem kéne az észt osztani, és a kormányt védeni minden áron.

jún. 8. 23:29
 33/42 anonim ***** válasza:

"Egy kis gondolkozással, már akinek megy, ugye, könnyen belátható, hogy a "befogalmazra" írtam az elírást."

És mit írtál el, ha szabad tudni? Azért említettek ott több szarvasabb hibát is.


"Én, veled ellentétben elismerem ha hibázom."

A hibákat én is elismerem. Biztos van is az írásomban, de te mégis azon lovagolsz, ami ellen nem tehetek, vagy csak irreálisan sok pluszmunkával tudok megoldani.


"Na, akkor csak eltaláltam. Külföldről talán nem kéne az észt osztani, és a kormányt védeni minden áron."


1. Nem osztottam észt.

2. Miért releváns, hogy hol vagyok?

3. Ha osztottam volna, míért ne tehetném, amikor sok olyan, aki még a várostábla másik oldalát sem látta, osztja az észt, hogy a.) kint milyen könnyü. b.) csak mosogatni mennek el az emberek.

4. Még mindig nem árultad el, hogy szerinted hol védem a kormányt? Ezt elég nehéz lenne bizonyítanod, miután partatlanul írtam a kormányról is, és az ellenzékröl is, a végén meg azért eléggé bíraltam a miniszterelnök munkásságát.


A kérdésröl továbbra is az a véleményem, hogy oltári nagy szamárság, mint ötlet.

Hogy képzelted a felosztás kivitelezését? Mint a világháború után a nemkívánt magyarságot pl. (Cseh)Szlovákiából? Mondjuk a fidezseseket bejelentés/gyanú alapján deportálják az Alföldre?

Volt ilyenben része a felmenöidnek?

Vagy csak úgy szabad akaratból? Szerinted hány ember hagyná el a lakhelyét, és adna fel mindent az adott környezetben csak úgy, bizonyos beteg pártérdekek miatt?

jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Fogalmaz meg, helyett azt írtam véletlenül, hogy fogalmaz be.

Minden kormány ellenes kérdésnél bevéded a Fideszt. Egyértelműen látszik a stílusodról és az oldalon történő értékelésedről.

Márpedig ezzel, hogy elmenekültél a rendszer elől totál hiteltelenné tetted magad, a védelmezőjeként.

De részemről ennyi volt ez a meddő vita. A családom és személyes mocskolásomat továbbra is egy gyáva, gerinctelen dolognak tartom, amit jóérzésű ember nem tesz. Az ilyen dolgot tartalmazó kommentjeid az oldal szabályába is ütköznek és valószínűleg el lesznek távolítva.

Viszont a privát bocsánatkérésed elfogadtam úgy ahogy. Bár jobb lett volna, ha nyilvánosan teszed, de ez is egy lépés legalább.

jún. 9. 00:10
 35/42 anonim ***** válasza:

"Minden kormány ellenes kérdésnél bevéded a Fideszt. Egyértelműen látszik a stílusodról és az oldalon történő értékelésedről."


Mivel eddig anonim módon tettem mindezt, nem tudom honnan veszed ezt a marhaságot.


"Márpedig ezzel, hogy elmenekültél a rendszer elől totál hiteltelenné tetted magad, a védelmezőjeként."


Kb. mintha a falnak beszélnék. Sosem védelmeztem. És nem is menekültem. 2007-ben, de még 10-ben sem tudhattam, mi jön.


"De részemről ennyi volt ez a meddő vita."

Miután kb. semmire sem válaszoltál, amit komolyan kérdeztem.



"A családom és személyes mocskolásomat továbbra is egy gyáva,"


Én az ilyen jellegü hazugságokat tartom gyáva, gerinctelen dolognak. Ki beszélt a családodról? Az egyetlen, hogy kérdeztem, van-e felmenöd, aki mesélhetett a deportálásról. Nekem volt.


"Viszont a privát bocsánatkérésed elfogadtam úgy ahogy."

Sosem küldök privátot.

jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Továbbá vicces, hogy most a kérdésed Fidesz ellenesnek titulálod, amikor szándékosan fogalmaztad semlegesre.

Tehát nem is kellett volna tudnom, hogy Fidesz ellenes kérdésröl van szó, ha annyira erre menne a játék.


Ezt már nem várom, hogy össze is tudd rakni.

jún. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Mivel mocskolódáson, személyeskedésen kívül, mást nem csináltál, nem tudod meddig akarod még ezt folytatni. Ne rontsd el a bocsánat kérésed.
jún. 9. 10:30
 38/42 anonim ***** válasza:

Megintcsak ferdítesz. Ott van feketén fehéren, hogy megkérdeztem, hogy képzeled az emberek szétválogatását, két országrészre.

Két lehetséges opciót is megadtam (33. Hsz., utolsó 4-5 sora).


Mivel erre érdemi választ nem adtál, innentöl valószínüsítem, hogy a kérdés provokatív, és csak a hergelés a cél.

jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Egy kérdés megválaszolására adtam lehetőséget. Egy közös elmélkedésre. De te rögtön személyeskedtél, szidalmaztál, megfosztva az értelmes válaszolókat a lehetőségtől. Sokkal inkább az a provokatív, hogy még mindig nem akadsz le rólam és spameled a kérdést. Akkor minek irkálsz még privátban is?
jún. 9. 13:19
 40/42 anonim ***** válasza:

Hazudsz. Nem írkálok privátban.

Egyszerü bizonyítani. Te leírod a nickem (felölem az elsö és utolsó karaktert), utána én meg nyilvánossá teszem a nevem.

Ha eltaláltad, igazad van és meghajlok elötted, és nyilvánosan elnézést is kérek.

Na? Benne vagy?

jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!