Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ilyen nagy a Fidesz, nem...

Ha ilyen nagy a Fidesz, nem fidesz ellentét az emberekben, miért nem osztják két részre az országot, mondjuk a Duna mentén?

Figyelt kérdés
Így a fideszesek és nem fideszesek is külön élhetnének, külön vezetés alatt. Viszont szabad lenne az átjárás.

jún. 7. 11:25
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
19%
Az ellenzéket nem lehet lejáratni. :D Már évekkel ezelőtt lejáratták magukat. :)
jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
56%

24 ezt így nem mondanám ki. Nekem egyik 19 másik 1 híján 20. Viszont az ilyen IQ-zérók mint a kérdezö, vannak mindkét oldalon és sajnos ök a leghangosabbak.


Nem véletlenül szedi elö a média öket rendszeresen. Persze a kormánymédia az ellenzékiek közül mazsolázik, az ellenzéki meg a fideszsesek közül.

Eleinte szórakoztatóak, de ha az ember jobban belegondol, hogy az ilyeneknek pont annyi szavazati joga van, mint egy iskolázott embernek...

jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
33%
Ebben van igazság. :)
jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárkit "IQ zérónak" nevezel, javaslom a hosszú és rövid magánhangzók helyes használatának tanulmányozását, illetve a j és ly összekeverésének elkerülését. Hajrá! Még nem késő.
jún. 8. 17:54
 25/42 anonim ***** válasza:

24 Tehát a többi részével teljesen egyetértesz, hogy csak az IQ zérón vitatkozol, meg kettös ékezeteket kifogásolod?


Ha valaki mindent helyesen ír, csak nincs kettös ékezet az írásában, akkor vajon mire lehet következtetni?


Mit gondol egy intelligens ember: "Lehet német, vagy valami idegen billentyüzetkioasztása van, amit nincs módjában átállítani."


Mit gondol az iskolázatlan proli: "Hahaha, még az ékezeteket sem tudja használni, butább mint én."


"Hajrá! Még nem késő."


Hát ez inkább neked szégyen, hisz én még fejlödhetek, te viszont taníthatatlan vagy, és még a szóból sem értesz. Lyallly...

jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Ó most már jön a "prolizás". Mi lesz itt még? Valakiket még belevonsz a trágárkodásodba? Leírtam már mit gondolok. Mazsolázz csak a válaszaim közt. Hátha rád ragad valami.

Persze, a külföldi billentyűzet kifogással könnyűnek tűnhet palástolni a műveletlenséget, és a helyesírás terén az igénytelenséget. És igen, roppant komikus, mikor egy ilyen ember akar okosnak tűnni és másokat minősítgetni. :D :D

jún. 8. 18:14
 27/42 anonim ***** válasza:

Nem proliztam senkit. Csak felvetettem általánosságban hogy mit gondol a müvelt ember, és mit gondol a proli, ha ilyet lát.


Akinek nem inge, ne vegye magára. Sajnálom, ha te párhuzamot láttál az eddig kommunikációd és a második eset közt.

Legközelebb inkább megtartom magamnak a véleményem, csak a békesség érdekében.


Egyébként ha lenne annyi sütnivalód, amennyit képzelsz magadról és nem csak felesélés meg a rágalmazás motiválna, magadtól is belátnád, hogy ez nem csak kifogás. Ha lenne módom rá, innentöl már csakazértis használnám. Ha pedig nem fogod fel, hogy NINCS dupla ékezet, az megint nem az én problémám. Nem fogom minegyik után odaírni neked zárójelben, hogy "ez most hosszú lenne ám". Láttál már német billentyüzetet? Tudod, hogy lehet gyorsan szimpla ékezetet írni, és duplát mért nem?


"Hátha rád ragad valami."

Tapasztalat. Hogy hogy kezeljük éles helyzteben higgadtan a magas egóval rendelkezö bizonyos társadalmi rétegek feszültséggel teli tagjait.

jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Most már magadat is meghazudtolod? Ja, ez szerintem mindenkinek megy, max az értelmesebbje nem él vele. Hogy két nekem kedvező állítást fogalmazok be, bekategorizálva az embereket. Pl.: amit a Fidesz tol. Ha nem vagy Fideszes akkor háború párti vagy. Jó mestered volt.

Csak azt nem tudom melyik gázabb. Német billentyűzettel leplezni a helyesírási hiányosságokat, vagy kihúzni Németországba és onnan propagálni a Fideszt. Annyira akkor mégsem tetszhet neked se, ha kiköltöztél. :D

jún. 8. 19:09
 29/42 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem azért rugózik az ékezeteken, mert ezzel ki is fújt a műveltsége.


Hogy írják helyesen? Nyugat-Berlin vagy "nyugat Berlin"? Ezt tulajdonképpen általános hatodikban legkésőbb földrajzon illene tudni.


Kicsit komikus, hogy valaki a helyesírásról papol, miközben képes leírni az utóbbit, plusz olyan nemléttző szót talál ki, hogy "befogalmaz".


Ez már csak szőrszálhasogatás, de a "max" gondolom a maximum rövidítése lenne, tehát pontot teszünk utána.

jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Na, bejelentkeztél a másik profilról? :D Kicsit se átlátszó.

Elírásról még nem hallottál igaz?

jún. 8. 22:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!