Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánk mégiscsak a Fidesz...

Mi Hazánk mégiscsak a Fidesz szatellitpártja? Vagy őket miért hívja be az M1? Ráadásul őket nem is támadják, csak nekem fura ez?


jún. 6. 10:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
#10 Mondjuk ez a kampányukon pont nem látszik. Már 19-ben is feltűnően sok pénzből kampányoltak. 22-ben ez még jobban látszott. Természetesen a fidesz pénzeli őket valamilyen formában.
jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
#11 Nagyságrendekkel kevesebbet kampányolnak, mint a Fidesz és a DK. De látom, téged a tények nem zavarnak, te eldöntötted, hogy inkább a konteóknak hiszel.
jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%

A konteók a ti hatáskörötök.😆


Én a szememnek hiszek, 22-ben láttam, hogy ugyanannyi plakátjuk volt, mint az összellenzéknek, és jóval több, mint pl a kutyáknak.

jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
#13 Akkor két lehetőség van: vagy egy párhuzamos univerzumban élsz, vagy hazudsz.
jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

"Engem az érdekel, hogy hoannan van a MHM-nek pénze?


Erre még bem kaptam választ soha."



Ugyanonnan, ahonnan itt, Erdélyben az AUR-nak is van (bőven!): Moszkvából!


A guruló rubelkék minden európai szélsőjobboldali pártba ömlenek, amelyik hajlandó elfogadni! (És hogy melyik hajlandó, azt onnan látod, ahogy a ruszkikhoz viszonyulnak!)


Annyi a különbség, hogy a román elvtársaik balf@szabbak még náluk is - és egy az egyben lebuktak (konkrétan az orosz nagykövetségre állíttattak ki számlákat saját rendezvényeik kapcsán és lebuktak a sajtóban).


A ruszkik érdeke az európai egység megbontása, amiben a nacionalista erők a legjobb partnerek nekik. Ahol tudják, hatalomba igyekeznek segíteni a nyugatellenes erőket, ahol pedig nem tudják, ott pedig destabilizálni igyekeznek általuk az országot.


A Mihasznák román barátai feldúlták az Úz-völgyi temetőt, magyarokat fenyegetnek, rendezvényeket zavarnak meg, magyarellenes megnyilvánulásokat rendeznek ugyanazokból a rubelkékből, amikból a Mihasznák a melegeket, cigányokat, zsidókat zaklatják.


Ez tetszik Moszkvának, ezt támogatja! Vajon a nálatok felállított "szuverenitási" hatóság miért csak az országotok szövetségeseitől félti a szoverenitásotokat, miért csak a NATO- és EU-tagállamokból érkező támogatásokat vadássza?


Ha Moszkvából, Pekingből vásárolják fel a magyar szabadságot a nemzeti színbe öltöztetett hazaárulóktól, azzal vajon nincsen semmi baj???


Csak a szövetséges országoktól féltik a magyar szuverenitást - az ellenséges (de legalábbis rivális) országok felé a hazaárulás nálatok támogatva van???

jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%

"Ugyanonnan, ahonnan itt, Erdélyben az AUR-nak is van (bőven!): Moszkvából!"

Bizonyíték?


"A guruló rubelkék minden európai szélsőjobboldali pártba ömlenek, amelyik hajlandó elfogadni!"

Bizonyíték?


"A Mihasznák román barátai"

Bizonyíték?

jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 nnnn5555 ***** válasza:
22%
#16 Toroczkainak román gyerekei vannak.
jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%
#17 Egyrészt csak félig románok, másrészt hogy jön ez ide?
jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!