Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Börtönbe vonul Magyar Péter a...

Börtönbe vonul Magyar Péter a szuverenitási törvény szerint, mert extrém nagy értékben fogad el külföldi támogatást?

Figyelt kérdés
Vagy megússza, mert a pénz magyar közvetítőkön át jut el hozzá ?

jún. 5. 14:10
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#14: A nemzeti szuverenitás védelméről szóló törvény bevezetőjében szerepel:

".. beavatkozási kísérletek megakadályozása érdekében szükséges egy ezeket vizsgáló független szerv létrehozása, valamint a választással összefüggésben történő külföldi támogatás felhasználásának büntetőjogi szankcionálása is."

"11. § Ha a Hivatal olyan tényt állapít meg, vagy körülményt észlel, amely miatt szabálysértési eljárás, büntetőeljárás, közigazgatási hatósági eljárás vagy más eljárás kezdeményezésének vagy lefolytatásának lehet helye, e célból az eljárás lefolytatására jogosult szervet a tudomására jutott adatokról, tényekről tájékoztatja."

A börtönbüntetés lehetőségére a telex.hu cikke hívta fel a figyelmet:

"Akár három év börtönbüntetést is kaphatnak azok a választáson induló jelöltek, akik külföldről fogadnak el kampánytámogatást. Ez is szerepel a több pontján is szabadon értelmezhető szuverenitásvédelmi törvényben, amit az Országgyűlés kedd este fogadott el. A javaslatot 141 képviselő támogatta, és 50-en szavaztak ellene. A Fidesz–KDNP képviselői mellett a Mi Hazánk frakciója is igent nyomott."

jún. 5. 20:04
 22/28 anonim ***** válasza:
[tegnap 20:04]: Értem.
jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Dehogy vonul! Nem sokára ő lesz a miniszterelnök. Jómódú, népszerű embereket ritkán vágnak hazánkban rács mögé
jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#9 komment lepontozói itt a nagyrészt fizetett MP trollok.

#10: MP-t az angolszász rejtőzködő krőzusok találták ki és pénzelik OV elmozdítására. Egyébként az ő pénzük is tőlünk, a nyugati világ dolgozóitól származik. Emellett lehetnek előnyös jelentéktelen másféle adományok is, amelyek jól jönnek az igazi támogatók elfedésére. A FIDESZ a mi pénzünket költi túlnyomórészt. Az őket felhatalmazó kétharmad valószínű egyetértésével. Igen, lehetne másra is költeni, de nekem megéri, hogy a pénzemet a FIDESZ az én szabadságom védelmére költi. Nem akarok becsipelt kutya lenni*. Te valószínűleg nem sajnálod a szabadságodat, vagy nem látod át a teljes rejtett rendszert (segítség Drábik János régebbi YouTube előadásai, tények), amely a világon totális digitális diktatúra megvalósításán dolgozik. Célszerű átlátni ezt a rendszert, mert akkor a napi jelenségek okai magyarázatot kapnak. MP profi módon, finoman adagolt, kellően alámagyarázott pálfordulásának lehetsz majd tanúja az elkövetkező két évben. Első jel: már be akar ülni a brüsszeli parlamentbe...

* US Patent 2020060606 "The cryptocurrency system communicatively coupled to the device of the user may verify if the body activity data satisfies one or more conditions set by the cryptocurrency system, and award cryptocurrency to the user whose body activity data is verified." - Aki nem dolgozik, ne is egyék :) mondja a L.U.C.I.D

jún. 13. 17:23
 25/28 anonim ***** válasza:

"de nekem megéri, hogy a pénzemet a FIDESZ az én szabadságom védelmére költi."


A Lady MRD milyen szolgálatot teljesít a szabadságod védelmében? :)


Drábik.... ez többet mond minden szónál.

jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

#25: A Lady MRD hirdeti a világban, hogy a magyar nem a legutólsó, ágrólszakadt nemzet. Mutatja, hogy némi icipici anyagi háttere a magyaroknak is lehet ez erőfeszítéseik mögött, mondjuk szemben a BlackRock fekete márványpalotája mögött rejlő embertelen gazdasági hatalommal.

Drábik ... valóban többet mond minden szónál - de hozzád nem jutottak al az általa tálalt tények és azokból levonható következtetések. Én tisztelek mindenkit. Úgy cseszed el a szabadságodat, ahogy akarod.

jún. 13. 17:49
 27/28 anonim ***** válasza:

"Lady MRD hirdeti a világban, hogy a magyar nem a legutólsó, ágrólszakadt nemzet"


Ezzel most feldobtad a napom :)

jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
#27: Örülök :) Kívánom, hogy Neked is legyen egyszer ilyen hajód, pl. nyerj a lottón, vagy legyen valamilyen sikeres találmányod. Arra is büszke lennék.
jún. 13. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!