Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Börtönbe vonul Magyar Péter a...

Börtönbe vonul Magyar Péter a szuverenitási törvény szerint, mert extrém nagy értékben fogad el külföldi támogatást?

Figyelt kérdés
Vagy megússza, mert a pénz magyar közvetítőkön át jut el hozzá ?

jún. 5. 14:10
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Kb. 50% a Tisza támogatók (trollok?) aránya itt, ezt várom a véleményekben is megjelenni.
jún. 5. 14:11
 2/28 anonim ***** válasza:
12%
Onnan is lehet tüntikét szervezni
jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
40%
Ott fog ülni a kínai rendőröket beengedők mellett!
jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%

"Börtönbe vonul Magyar Péter a szuverenitási törvény szerint"


Ha a rendőrség letartóztatja és a bíróság elítéli, akkor bizonyára.

Bírósági ítélet nélkül úgy tudom senkinek se kell börtönbe vonulnia.

jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Azért nagyon érdekes ez az orbáni szuverenitás. Kínai rendőrök, kínai megfigyelő rendszerek építése, kínai egyetemek, gyárak építése. Oroszok beengedése a nemzetvédelmi dokumentumokhoz... Fillipínók tömegei a gyárakban. Ha ez a szuverenitás nem lehetne kicsit kevésbé annak lenni. :D
jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%
Lábon lőné magát a fidesz, ha letartóztatnék MP-t, pláne emiatt.
jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
49%
Pillanatnyilag Magyar péter egy kísérlet egy normális ellenzék kialakításában
jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

De most szerinted tényleg az a reális, hogy BÁRKI aki eddig kihívója volt a fidesznek, azt pont külföldről pénzelik, soros embere, gyurcsány áll mögötte, van n darab gyanús ügye és teljesen alkalmatlan?


Ráadásul pont véletlen vesztenek el ilyen kampányok után tucat számra pereket, mivel kiderül, hogy “véletlen” hazudtak?



Szerinted ebben a sormintában tényleg semmi gyanús sincs? Szerinted ezek után is lehet 100%-ban hinni annak amit mondanak és még véletlenül se feltételezhetjük, hogy hazudnak?


Könyörgöm legalább valami kritikus gondolkozásod legyen már……..

jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
9%

8# de most tényleg szerinted realitás, hogy egy tizenvalahány tagú " párt" az elmúlt hónapokban alsó hangon 300 milliót tud költeni pártrendezvényekre?????

Akkor mond már meg, hogy szerinted honnan a lóvé?

Összeadták?....

🤔🤔

jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%

#9

A fidesz ehhez képest milliárdokat költ csak a proli színvonalú, ócska propagandájára. Közpénzből: a te adódból, az én adómból, abból a pénzből, amit egészségügyre, szociális célokra, magyar mezőgazdaságra, útjavításra, a magyar kulturára, műemlékvédelemre, stb. lehetne költeni.

Engem ez messzemenőleg jobban zavar, hogy a MI pénzünk erre megy, minthogy akár MP és valamennyi gazdag vállalkozó ismerőse, akár külföldről valakik dobtak össze 300 milliót valamire. Egyrészt aprópénz a fidesz-féle lejáratókapmányba fektetett pénzéhez képest, másrészt nem én adtam bele és nem a magyar társadalomtól vonták el.

jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!