Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt vannak a békemenet résztve...

Itt vannak a békemenet résztvevők számai?

Figyelt kérdés

Ki lett számolva, hogy a legsűrűbb kép alapján 64 ezer ember volt a békemeneten. Területi alapon ki lett számolva 4 ember /nm számítással.


A téren ahol orbán viktor beszédet mondott, 41 ezer ember fér el.


Szóval köszönjük a propagandának, de a kutyát nem érdekli a többszázezres tömegről alkotott hazugság.


https://www.youtube.com/watch?v=QIFw9QFYSG4


jún. 5. 11:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Magyar Péter tünetésnél pedig 90 ezer ember volt jelen ugyanezen számítások szerint.
jún. 5. 11:35
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Sőt 0 ember volt ott. Nem is! Mínusz szám az igazi végeredmény!!!
jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ja, itt meg már húszmilliós tömeget vízionáltak többen is :D :D Agyrém
jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 47. ***** válasza:
94%
Én 27 milliót számoltam.
jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2# El kell ismerni, hogy a buszoztatásokkal együtt 40-60 ezer ember volt a békameneten. Nincs ebben semmi szégyen, büszkék lehetünk a társadalomra hogy nem megy fotózkodni a pedofilokkal.
jún. 5. 11:43
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Az a 4 ember négyzetméterenként gyakorlatilag nagy zsúfoltság. Idegen emberek, ha nem muszáj, nem szoktak ilyen közel állni egymáshoz. SZóval még ez a becslés is inkább felülbecsli a létszámot.
jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Azért ez biztosan nem igaz amit állítasz. Kb 64 ezer ember vonult, de általában mindig vannak késők és olyanok akik előre a vonulás végének a helyszínére érkeznek. Szóval inkább 70-80 ezer között van a reális szám.


Nyílván a propaganda pofátlanul hazudik és teljesen retardáltnak nézi a fogyasztóit már, de ezért legyünk mi különbek és ne becsüljük direkt alá a résztvevők mennyiségét.

jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7# Teljesen mindegy, itt most nagyságrendekről beszélünk. A fidesz országos megmozdulásán amit közpénzből finanszíroztak kevesebben voltak mint Magyar Péter tüntetésén, az influencer tüntetésen meg kétszer annyian mint ezeken.


Legyen akkor 80 ezer, az is kevés.

jún. 5. 12:05
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

8.


És ezzel fogod magyarázni a következő két választáson a jelenlegi ellenzék vereségét? "A Fidesz csaaaaalt, mer' a Magyarpéter aszonta hogy ottan csak annyian lehettek!!!"

jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

6-os vagyok.

Én meg azt mondom, mi van, ha négyzetméterenként csak két ember állt? Szerintem ez sokkal reálisabb.

Akkor a 64e ember helyett csak 32e volt, a 7-es válaszoló korrekciója alapján legyen 40e.

Mindez 14 év kormányzás után úgy, hogy a kétezres évek elején egymillió (!!!) embert ki tudott vinni Orbán az utcára mindenféle közpénzen való buszoztatások és agymosó propagandagépezet nélkül.

jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!