Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi pénzt kaptak a mai...

Mennyi pénzt kaptak a mai békemenet résztvevői, azok akik nem önszántukból mentek ki, hanem akiket vidékről, és erdélyből hívtak?

Figyelt kérdés
Azt hallottam egy forrásból, hogy 12 000 Ft volt a részvétel, persze az útiköltséget sem ők fizették. Abszolút meg lehetett mondani az emberek státuszából, hogy ki az, aki magától ment, vagy vitték. Volt jó néhány iskolázatlan, kisebbségi.
jún. 2. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Azt hallottad. Aha. Kitől? Magadtól, mert így terítitek a hülyeséget, hogy mindenhol hazudoztok róla.

Nem is nézted a Békemenetről a közvetítést, fogalmad sincsen róla ki volt ott.

Miért kell ennyire ostobán hazudni?

jún. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vágatlan videót láttam a békemenetről. Csak1snitt youtube csatornán. Ajánlom!
jún. 2. 00:50
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Én 4000 és 12000 amit hallottam, de nem közvetlen ismerős, hanem ismerős ismerőse.
jún. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Én ott voltam, több szervezőt is ismerek. Semmit nem kaptak.
jún. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Van, aki ingyen is hülyét csinál magából 😂
jún. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
#5 Mint itt most te?
jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

6


Én nem menetelek

jún. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Orbánnak vannak ingyen hülyéi is szép számmal. A nyugger unalmas életű kirándulók, meg az aluliskolázott szerencsétlenek, akik kb. azt sem tudják megmutatni a térképen, hogy hol élnek. Azért elég komoly volt a felhozatal idiótákból...
jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Foglaltam két helyet a Nagyváradról Budapestre induló békemenetes kisbuszra:


[link] ...

jún. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért milyen vicces... aki menni akar annak fizetnie kell.

Aki nem akar de felhívják telefonon, hogy menjen már el, holnap xyz helyről indul a busz és cserébe kap x összeget amit a visszaszállítás után kapnak meg.


Én annyit tudok, hogy kisebbségieknek 3500-4000-5000 forint körül szoktak felajánlani, magyaroknak 6000-10000 között.

jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!