Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon hogy hatott egy átlagos...

Vajon hogy hatott egy átlagos békemenetesre az az "előadás" a háborúról?

Figyelt kérdés
Nehéz szavakat találni rá... Még Orbán is sírva nevetett rajta. A gyerekek bevonása pedig még aljasabb, mint amit eddig megszoktunk.

jún. 5. 11:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
forrás?
jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Vidnyánszky Attilát én uszkárdijra jelölném, a legjobb rendező cimére, bár a Petőfi filmmel vetekszik...

Ha ilyen a magyar művészet, érthetlen, hogy van egyre több meleg.

jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

#1

Tessék, 40. perctől látható az "előadás".

https://www.youtube.com/watch?v=nj-NOhXiBPE


Bár nem értem, hogy nekem minek a forrás, mikor jó eséllyel személyesen is ott voltál. :))

jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Szégyen amúgy, hogy Babits Mihály Zsoltár gyermekhangra című gyönyörű versét egy ilyen politikai pedofíliához felhasználják.

Bár szerintem az ott levőknek fogalmuk nincs, hogy kinek mely művét hallották...

jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
Nem az előadás, hanem ahol Orbán sirva röhög a népen. Gondolom az előadáson
jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mikor utána beszélni kezd. Na, két és fél pipáról lezuhantál másfelesre? :D Nem érte meg a fidesz védelem itt se...
jún. 5. 11:42
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

4, Babits Mihályt a korrajzok alapján, skizofréniával kezelték, az ő hitképe szerint, őt Isten küldte, hogy fákjaként vezesse a népét.

Én önmagában azt tartom szégyennek, hogy egy ilyen "művészt" irodalmárként kezelünk és iskolában tanultuk a műveit.

jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
@5 Ja, nekem is az tetszett a legjobban :D Alig bírta ki, hogy ne rázkódjon a röhögéstől a válla :D Nagyon vicces volt :D
jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jaja. :D
jún. 5. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!