Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden iskolában kötelező a...

Minden iskolában kötelező a maszk előadás közben? (lent)

Figyelt kérdés

Ma jött egy levél hogy maszkot kell viselnünk a tanteremben,belépés előtt fertőtlenítsük le a kezünket.

(levelező iskola). 5 óra van egyben megtartva,én nehezen bírom ki szünet nélkül egyfolytában maszkban lenni az amúgy is meleg teremben.

A levél szerint "ez az egyetlen dolog ami meg tud minket védeni a vírustól". "Mindenkit megvéd" (Na de akkor minek is az oltás?)

Amúgy oltott vagyok...



2021. nov. 4. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Tudtommal nem. De ez rajtad nem segít.
2021. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy rajtam nem segít?
2021. nov. 4. 22:04
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Miért, segít rajtad az, mi történik egy másik iskolában, ahova nem jársz?
2021. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ja,csak kíváncsi vagyok hogy ez kötelező-e. Ezek szerint iskola válogatja.
2021. nov. 4. 22:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyetemen már szeptember elejétől kötelező a maszk. Nekem igazából nincs bajom vele, kibírom.
2021. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

"5 óra van egyben megtartva,én nehezen bírom ki szünet nélkül egyfolytában maszkban lenni az amúgy is meleg teremben."

Azért annyira nem nehéz hordani azt a maszkot. Én már másfél éve napi 8,5 órában viselem, hamar hozzászokik az ember, ha szabályosan viseli.

2021. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma kaptam Neptun üzenetet, hogy mától kötelező a maszk..
2021. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem kötelező, csak az aulában. Viszont egy ismerősömtől hallottam, hogy az egyetemen nekik már szeptemberben kötelező volt a maszk.
2021. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben még lehetett bent ülni maszk nélkül az egyetemen de már azt se lehet. Remélem, hogy nemsokára már távoktatás is lesz!
2021. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 lencsefőzelék ***** válasza:
55%
Az ilyen ostobaság ellen egységesen kell fellépni: senki nem húz maszkot (vagy csak nagyon kevesen), akkor nem tudnak veletek mit csinálni.
2021. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!