Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc tényleg nem...

Gyurcsány Ferenc tényleg nem az öszödi beszéd miatt mondott le?

Figyelt kérdés

Mert én egész eddig azt hittem, de most láttam egy régebbi videót, amiben azt mondták, hogy a tizenharmadik havi nyugdíjjal volt ott valami probléma és hogy azért mondott le.


Mi volt Gyurcsány lemondásának oka?



jún. 4. 20:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%
7: Az összes ilyen. De te találtad ki, hogy ehhez új miniszterelnök kell, mutasd, mikor volt ez követelmény, valami hiteles dokumentummal. Várok.
jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%

#4

"Az IMFnek viszont komoly politikai feltételei is vannak: csak úgy adnak hitelt ha a probléma okozója repül, ami annyit jelentett hogy a kormányfő és a gazdasági minszter lemond."

Ezt a kijelentést alá tudod támasztani valamivel?

jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Alex Fly ***** válasza:
20%
Tényleg nem. Azért mondott le, mert úgy vélte, hogy a 2008gas világválság kezeléséhez az ő tapasztalata kevés és inkább átadta az ország vezetését olyannak, aki jobban ért hozzá.
jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%
13: Senkinek nem adta át a vezetést, lemondott politikai számításból, és senki nem tudta, ki jön utána.
jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

#13

A faszt. Ha Gyurcsány ilyen belátó ember lenne, 10 év alatt már belátta volna, hogy amíg politizál Orbánt leváltani nem lehet.

jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%

#10:


"4-eske magát cáfolja meg, hiszen Gyurcsány vette fel 2008-ban a hitelt, tehát adtak neki, az IMF-nek semmi köze nem volt a lemondásához."


Keresd ki gyorsan a folyósítások dátumát :)


#12: "Ezt a kijelentést alá tudod támasztani valamivel?"

Igen, Róna Péterrel. Ezt tőle idéztem.

jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
59%

"lemondás oka az államcsőd volt"


Sosem volt Magyarországon államcsőd. Ha így lett volna egy kenyeret se tudtál volna venni. Minden bank fizetésképtelen lett volna. Orvosok, rendőrök meg mindenki aki államtól kapja a fizetést nem kapott volna semmit. Leállt volna minden.

jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#16

"Keresd ki gyorsan a folyósítások dátumát :)"

Már 2008-ban voltak lehívások a hitelkeretből.


"Igen, Róna Péterrel. Ezt tőle idéztem."

Én Róna Pétertől nem találtam ilyen idézetet.

jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%

"Én Róna Pétertől nem találtam ilyen idézetet."

Akkor ne fogd vissza magad és hallgasd vissza a tavalyi interjúit, meg fogod találni az egyikben.

jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
48%

#19

Küldd azt az interjút. Nem akarok keresgetni egy nem letező dolgot. Simán lehet, hogy rosszul emlékszel, vagy hazudsz.

jún. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!