Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire volt jó a békemenet?Volt...

Mire volt jó a békemenet?Volt értelme?

Figyelt kérdés
Én békemenet nélkül is tudom hogy a háború nem jó.Nyugalmat,békét szeretnék én is de ehhez nem kellett a Margitszigetre a tömegbe mennem hogy erre rájöjjek.

jún. 3. 12:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem az volt még nemrég a duma hogy migráns dolgozik az akkugyárban? Most már a gyerekem ? :D Nem hagyják el amúgy az országot mert nekik itt jó, és fideszesek ők is.
jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen menetnek egy a célja: a másik fél megfélemlítése.
jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
Aljas hazugságokat akartak bemesélni, amit a hívők rendesen meg is kajáltak. Ez a No war pontosan arról szólt, hogy azt igyekszek az emberekkel elhitetni, fidesz az egyetlen kormány, aki békét akar, a baloldal meg háborúba sodorná Magyarországot. Most meg már jönnek azzal, hogy Németország is háborúzni akar. Tényleg? Nem tudom miért akarna egy olyan ország háborúzni, ahol egy földműves parasztnak is jut az ISTÁLLÓJÁNAK tetéjre napelem. Komolyan mondom szégyellek ebben az országban élni, hogy ennyi gyökér, agymosott, narancshályogos bértroll él, aki kajálja ezeket a primitív hazugságokat és azt meri állítani, hogy amiért én nem vagyok fideszes román és hazaáruló lehetek.... Szégyen!
jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a haragos kutya hervadt farkáért akarna a magyar ellenzék háborút?????

Orbánnak nem kéne kezeltetnie magát?

jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!