Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire volt jó a békemenet?Volt...

Mire volt jó a békemenet?Volt értelme?

Figyelt kérdés
Én békemenet nélkül is tudom hogy a háború nem jó.Nyugalmat,békét szeretnék én is de ehhez nem kellett a Margitszigetre a tömegbe mennem hogy erre rájöjjek.

jún. 3. 12:09
A kérdező szavazást indított:
Volt értelme a békemenetnek
Nem volt értelme a békemenetnek
24 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bár ha a békemeneten egymásra talált két magányos nyugdíjas akkor talán mégis volt értelme.
jún. 3. 12:11
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Béke van Magyarországon?


Igen. Ha nem lett volna hétvégén békemenet itt már ukrán tankok dübörögnének.

jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

És miért baj, ha valaki meg megy így?

Ha lehet pride vonaglás is, akkor lehet béke vonaglás is.

jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem igazàn àllt le az orosz hàborús agresszor, szóval nem. Erre a hétvégére is kéne egy.
jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Volt igen, megmutattuk, hogy mi is sokan vagyunk, nemcsak az ellenzék tud tömegeket megmozgatni. Össze kell fognunk a háborúárti ellenzék ellen, a békéért. Sikerülni fog 9-én megmutatjuk mi győzünk!
jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
4: Miét állna le a háborúval bárki, ha az ukránok nem nyitottak a békére?
jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem lett béke, ez egy szar megmozdulás volt. Viszont jól megmutatta a fidesz szavazók átlag IQ-ját és korát.
jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
7 igen , és annál szebb, hogy téged aki nagyokosnak és fiatalnak hiszi magát,azt simán lenyomjuk mi a buták és öregek :D Ugye milyen jó érzés veszteni már 14 éve ?
jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Nevetséges volt az egész.

Vasárnap szüleimnél voltam látogatóban

belenéztünk,hogy vonul az a sok szerencse csomag,és kínunkban nevettünk már csak.


Kezdem megérteni a "sírva vigad a magyar" jelentését.

jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
8# A te gyerekeid fogják elhagyni az országot vagy dolgozni egy akkumulátorgyárban hogy aztán rákban haljanak meg... majd akkor rájössz hogy gondolkodni kellett volna és nem az ingyen pogácsáért tüntizni menni. :D
jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!