Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy pont azok...

Hogy lehet, hogy pont azok nem aggódnak a fidesz politikája miatt, akiknek kéne?

Figyelt kérdés
A békemeneten főleg lepukkant, láthatóan szerény anyagi körülmények közt élő, rossz egészségi állapotban lévő, idősebb ember jelenik meg. Akiknek a legnagyobb szüksége lenne egy jó egészségügyi rendszerre. Tiszta, jól felszerelt kórházakra, megfelelő létszámú ápolókkal és orvosi személyzettel, amit finanszíroz a tb. A fidesz szavazótábora nagy részének nincs lehetősége igénybe venni a magán ellátást, magán kórházakat, ha beüt a baj. És ebben a korban már könnyen beüt a baj. Ezek az emberek hullanak el először egy kórházi fertőzésben vagy orvos hiány miatt. Mint az egyik ismerősöm, aki bement a kórházba viszonylag egészségesen (de legalábbis gyógyítható állapotban) és nem jött ki többet.

jún. 3. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem néztem végig az összes riportot, csak bele-bele tekertem 1-2be -nem volt gyomrom hozzá-, de valamelyikbe volt egy bácsi, aki elmondta, hogy neki a hit elég. Orbánban van hite, más nem számit, ha jön valaki más, aki ezt a hitet megváltoztatja, őbenne fog hinni a bácsi.

Az, hogy milyen állapotban van az ország, nem érdekel senkit, ez hitkérdés.

Egy rohadt vallást csinált a politikából.

jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Talán mert 2010-hez képest több az orvos, több az ápoló, jobban meg vannak fizetve, modernebbek a kórházak és kivezették a hálapénzt? Ők tudják azt, milyen volt előtte...
jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Jézus isten...


#2

Ha több az orvos, több az ápoló, jobbak a kórházak, akkor miért kell hónapokat várnom arra amire 2010ben heteket kellett? Sőt időpontot akartam kérni és 2 hónap múlva kaptam időpontot időpont kérésre! Ez nonszensz.



Komolyan te hol élsz? Melyik országban? Mert hogy itt mélyrepülésben van az eü az tuti.


Értem hogy az m1 azt mondja nekem higgyé ne a valóságnak. De bakker.. komolyan te honnan szeded ezeket az infókat, mert full más a tapasztalat!

jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
3: A te egyéni (valós vagy fiktív) nyavalygásod nem írja felül az országos tényeket. Én semmiféle extra hosszú várakozást nem tapasztaltam az állami eü-ben.
jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Tiszta, jól felszerelt kórházakra, megfelelő létszámú ápolókkal és orvosi személyzettel, amit finanszíroz a tb."


Meg a mesében. Az ellenzék a korházak felét egyből be is zárná. Indiába szemmáűtétre rémlik? Megyeszékhelyre akarja a DK, MZP utaztatni a sima műtétre is az embereket.

jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább azt mondanám, hogy realista emberek vannak a Fideszben. Nem mesevilágban élnek és nem költik a pénzük tűárazott rongyokra, mint a mai liberálisok
jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Komolyan kérdem az országnak melyik részén ennyire jó az eü? Szeretném megtapsztalni. A lakóhelyemhez 3 nagyváros van közel, mindegy nekem hova megyek. Mindháromban ugyanaz a helyzet.


Szeretném megtudni melyik kórházba jelentkezzek vizsgálatokra. Te hova jársz ahol ennyire jó a helyzet?

jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

3# "Ha több az orvos, több az ápoló, jobbak a kórházak, akkor miért kell hónapokat várnom arra amire 2010ben heteket kellett?"


A ratko gyerekek + a 76-os népességrobbanásban születettek most mennek orvoshoz. Rájön a környezetszennyezés, táptalaj kizsarolás, egészségtelen étkezés, mozgásszegény életmód

jún. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

4, nem a 3as válaszoló vagyok.

Apám miután tavaly februárban észrevette, hogy valami nőtt a szemére, idén januárba sikerült végre sebészetre jutnia vele. Majdnem 1 éve ment rá, 3 hónap, csak egy natur szemészeti vizsgálat.

Anyám éves mamográf vizsgálatára úgy kap időpontot, hogy 1 évre előre van az adott időpont, ha bármeilyen okból kifolyólag nem tud a vizsgálaton megjelenni, nincs másik, bukta az adott éves vizsgálatát.

Ez már 3 ember VALÓS nyavalygása.

jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

ratko gyerekek + a 76-os népességrobbanásban születettek most mennek orvoshoz. Rájön a környezetszennyezés, táptalaj kizsarolás, egészségtelen étkezés, mozgásszegény életmód


Ok benyelheto ez a duma.

De a ratkó gyerekek és a 76+osok nem igazan veszik igénybe a szülészeteket. És eddig 4 szülészet közül választhattam mostmeg 1 db van, ahol nem történt bővülés a többi bezárása miatt. Elképesztő állapotok, orvoshiany uralkodik ezen a területen.

jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!