Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégsem lép vissza Szentkirályi?

Mégsem lép vissza Szentkirályi?

Figyelt kérdés

jún. 2. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Nem lép vissza. Miért lépne?

Akkor lett jelölt amikor már tudták kik indulnak még rajta kívül. Vitézy volt csak kérdéses, de azzal is számoltak. Megmondták, hogy nem fog visszalépni, ezt csak a ballib médiában kezdték terjeszteni. Most meglepődsz, hogy ez nem volt igaz? Mi volt igaz amit ott terjesztenek?

jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
...Már az ásványvizek sincsenek biztonságban...
jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Mivel annyira cáfolták, nagy hitelvesztés lenne a fidesznek, ha mégis visszalépne. Utálják ők Vitézyt is eléggé.
jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Az baj, mert akkor félő, hogy Karácsony győz.
jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy én milyen naiv vagyok! Pedig tudom, hogy ezeknek az anyjuk neve se igaz, mégis bedőltem neki, hogy ha pár nappal a finis előtt cáfolják, akkor az tényleg úgy van! Persze öngólos lépés, mert erre a cáfolatra még emlékszik mindenki, de ne is várjunk tőlük józan eszet.

3.

jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!