Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2006-os vitát Gyurcsány...

A 2006-os vitát Gyurcsány nyerte ?

Figyelt kérdés
jún. 1. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

De kit érdekel az már?

jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pl engem bár úgy gondoltam ez egyértelmű a kérdésből more
jún. 1. 19:56
 3/10 Sulek Péter ***** válasza:
78%
Sokak szerint igen, sőt felmosta Orbànnal a padlót, aki azóta senkivel sem mer kiàllni vitàzni. Nem tudom ez mennyire igaz, de több embertől hallottan, több helyen làttam màr ezt a véleményt.
jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Nem tudom ez mennyire igaz"

De azért terjeszted... Ez a baj.

jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


🙋🏻‍♀️

jún. 1. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem volt formában akkor Orbán Viktor, a vita előtt falfehér volt, és nem lehetett tudni jön, vagy megy.

A vita elején ha hallod Gyurcsány azt mondja a kézfogás közben: Jó lesz ez.


Tehát próbálta megnyugtatni, de ez nem sikerült, Orbánon nem látszott az, hogy győzhet, nagyon félt Gyurcsánytól, azóta is retteg tőle. De szerintem Medgyesi Péter jobb volt, mint Gyurcsány az Orbán vitában. Gyurcsány felmosta Orbánnal a padlót, Medgyesi úriemberként viselkedett, és úgy nyerte meg a vitát.

jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Mennyire kell, ahhoz debilnek lenni, hogy valaki a 2006-os Gyurcsány vitával foglalkozzon?🤦‍♀️🤔
jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Meg kell nézni a vitát. Gyurcsány végig támadott. Orbán szinte védekezett csak. Gyurcsány sokkal nyugodtabb volt és természetes. Orbán feszült volt.

Nyilván egyértelműen nehéz eredményt hirdetni de szerintem is Gyurcsány nyerte mert ő irányított

jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Felmosta Viktorral a padlót. Azóta nem mer kiállni vitázni Viktor, mert képtelen rá.
jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Azóta nem mer kiállni vitázni Viktor"

Mert neked úgy tűnt a sorozatos 2/3-okból, hogy bármikor is bizonyítania kellett volna bármit? Egyszerűen nem volt rá szüksége, hogy vitázzon, mert anélkül is át tudta vinni az üzenetét. Ennyi.

jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!