Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tehet róla a Fidesz hogy az...

Tehet róla a Fidesz hogy az ismert színésznő, Tompos Kátya fiatalon meghalt?

Figyelt kérdés
Vagy ez akkor is bekövetkezett volna,ha a magyar egészségügy nem olyan lenne,amilyen ma?Erről nem a Fidesz tehet?Vagy nagyon is tehet róla?

jún. 1. 14:40
A kérdező szavazást indított:
Tehet róla a Fidesz hogy Tompos Kátya ilyen fiatalon meghalt
Nem tehet róla a Fidesz,ez nem a kormány és nem a magyar egészségügy hibája
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem a fidesz de még csak nem is a magyar egészségügy tehet róla.

Sajnos van akinél ilyen fiatalon kialakul a rák.

jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem, erről valószínűleg a genetikai " hibák" tehetnek.
jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Tegnap óta, ezen rágom magam, egyidős vagyok vele és baromira megrázott. Szegről-végről, még voltunk egy nagyon kis ideig egy ismerős társaságban.

Annyit tudok róla, hogy rákos volt, de, hogy pontosan, mivel kűzdött, azt nem, igy csak találgatni lehet.

Azt én viszont én problémásnak látom, hogy, ha nincs is idehaza rá gyógymód, de a világban ismert és létezik terápia, akkor az állami biztositás, miért nem érvényes rá. Nem a szinészeknek kellett volna gyűjteni a kezelésére pénzt, hanem az államnak kifizetnie.

jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem az ő személyes haláláról tehet hanem a Magyar emberek rövid élettartamáról.


Megelőzésre, szűrővizsgálatokra abszolút nincs pénz. Sok esetben mire kiderül rákos vagy már menthetetlen vagy.

Meg lehet nézni a hanyatló nyugatot, majdnem minden daganatos megbetegedés esetén 2x akkora a túlélés esélye mint itt a szuvenir abszurdisztánba.


Orbán egy lassú népirtást végez azzal hogy esélyed nincs meggyógyulni ha beteg leszel. Tudom...Tudom... GYÚÚÚÚRCSÁÁÁÁNY!!!! Ja ciki még ő alatta is másfélszer esélyesebb volt a gyógyulás pedig 20 év alatt sokat fejlődött az orvostudomány.

jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
A fidesz elsősorban az egészségügyön sporolt az elmult 15 évben.
jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Immunterápia segitett volna, de itthon nem tudják kezelni, csak külföldön, szoval igen a szétrohadt egészdégügy miatt is meghalt.
jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tiszteljük meg az emlékét azzal, hogy nem politizálunk vele. Nyilván sokan halnak meg a magyar eü-ben, akik nyugaton még élhetnének.
jún. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen a fidesz tehet mindenről is. Ha túl melegen süt a nap, ha sokat esik az eső, ha nem fial a malac, ha elestem reggel a küszöbben, vagy másnapos vagyok a pálinkától. Mindent meg lehet magyarázni addig csűrni csavarni. Oké, hogy valaki nem kedvel egy pártot, de az már nevetséges, amit egyesek rá akarnak kenni.
jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem!

Gyurcsány meg Soros tehet róla!

Azt hittem, ti buta, háborúparti magyarok, ezt már régóta tudjátok!

jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!