Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy hogy Magyar...

Csak én érzem úgy hogy Magyar Péter már nem akar kormányt váltani?

Figyelt kérdés

A mostani beszédeiben úgy érzem, hogy eltünt az a lendület, az a tűz ami volt benne, a vitán sem volt olyan aktív, ma is azt posztolta, hogy nekik nem kell mandátum, anélkül is tudnak tenni a hazájukért?


Lehet, hogy mégsem áll olyan jól a tisza? Vagy csak én érzem, úgy amit leírtam?


Ui: tudom, hogy most EP választás lesz nem OGY, nem lehet most kormányt váltani.



máj. 31. 21:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező,


Persze, hogy elfáradt. Ennyire 1000 fokon pörögni nem lehet a végtelenségig. Amúgy ez a baloldal belügyie. Ott zajlik az àtrendeződés! Nem a jobboldalon.

MP is ugyanolyanok, mint a többi eddigi vezető. Csak a hatalom kell neki és az azzal járó dézsma. Az embereket a hit vezérli! Hiszik azt, hogy MP-vel jobb lenne. Aztán jön a fekete leves. Eddig is így volt. Ezután is így lesz. Vannak a szép szavak aztán mikor tenni kellene,jön a fekete leves! Ne emberekben meg pártoknak bízz! Az összes uszít!!!

jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Árad a TISZA!
jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
MP csak az EP mandátumra hajtott. Össze-vissza hazudozott és ezt sokan megették. Hányszor mondta, hogy ő bizony nem megy ki az EP-be és lám-lám kiment. Szánalmas volt az a facebookos szavazás, annyira tudtuk hogy ki fog menni, de eljárta a pávatáncot.
júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!