Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy hogy Magyar...

Csak én érzem úgy hogy Magyar Péter már nem akar kormányt váltani?

Figyelt kérdés

A mostani beszédeiben úgy érzem, hogy eltünt az a lendület, az a tűz ami volt benne, a vitán sem volt olyan aktív, ma is azt posztolta, hogy nekik nem kell mandátum, anélkül is tudnak tenni a hazájukért?


Lehet, hogy mégsem áll olyan jól a tisza? Vagy csak én érzem, úgy amit leírtam?


Ui: tudom, hogy most EP választás lesz nem OGY, nem lehet most kormányt váltani.



máj. 31. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Csak a DK gondolja úgy, mert a DK nem akar kormányt váltani, hiszen létezik.
máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
9.-én ki fog derülni mekkora a Tisza támogatottsága.
máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Már elnézést, de az elmúlt 1 hónapban végigjárta az országot. Természetes, hogy elfáradt a kampány végére.
máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Egyre inkább látszik rajta, hogy nagy a kabát. Ez a kisember nagynak akar látszani, de nem sikerül. Még nagyon sokat kell tanulnia, nagyon feszült és ideges, sokszor képtelen kezelni a helyzetet. 16 évig élvezte a NER kegyeit, abból élt, amikor kihúzták alóla a jólfizető állásokat bosszút állt. Igen egy áruló a legaljából.
máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
6# Az ilyen embert, ha az egyik oldal kiveti magából a másik oldal sem fogadja be. Az árulókat mindkét oldalon megvetik.
máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
A vitán behúzott farokkal azt hitte OGY választáshoz kell kampányszöveget mondania. Nevetséges egy figura volt.
máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Rendszert vált nem kormányt, ha elegen vannak azok, akiknek elég volt Orbán és Gyucsány cicaharcból. Engem meggyőzött, hogy le kell/le lehet váltani a fideszt. Semmi sem működik az országban.
máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Elment a hangja, hetek óta a platóról kiabál, csináld utána, ha mersz megszólalni 10-50 ezer ember előtt.


https://www.youtube.com/watch?v=6VT0HiBizTM

máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Akarna, csak nem megy neki.
jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

#5

Miféle másik oldal? Gyurcsány, akit éppen most darál be? Vagy a már csak papíron létező balos törpepártok?

jún. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!