Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter sok helyen...

Magyar Péter sok helyen említette már, hogy Magyarország többek között a "Ludas Matyik" országa (lesz). Évekig érezhette a Fidesz köreiben Ludas Matyinak magát, ezért kapja vissza a NER háromszorosan?

Figyelt kérdés
Árad a Tisza! Hajrá Peti!

máj. 28. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem a kérdést... igen, szokott valamit mondani a döbrögikről meg lúdas matyikról, de utálom az ilyen hasonlatokat, így elengedem a fülem mellett. Szerintem te se foglalkozz ezzel. A szakpolitikai céljaival foglalkozz.
máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Hatásos elem, a proliknak szól, sok dk-szimpatizánst meg tud vele szólítani.
máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Én 100 százalékosan már csak abban a pártban bíznék, amit én vezetek. Ha lenne saját pártom.


Az tetszetős, amikor valaki más azzal kampányol, hogy felszámolja a korrupció rendszerét, a pénz pazarlás helyett rendbe teszi az összes fontos területet amiket most hanyagolnak, nem hoz hirtelen sokak számára hátrányos döntéseket, nem fog egy társadalmi csoport ellen sem kampányolni és ezzel nem osztja meg a magyarságot, a nép egyik felétől nem vesz el, csak hogy a másik felének ajándékba kiszórja a szavazatok gyűjtése érdekében, sorolhatnám a sok szép dolgot, amiket még meg lehetne tenni.

Mert az én programom nagy vonalakban ez lenne, arra törekednék, hogy mindenki, vagy legalább a társadalom 95 százaléka tökéletesen jól érezze magát Magyarországon (lehet hazudni, hogy már most is így van, de nem, a fele sem érzi tökéletesnek, ami van). Ha lenne pártom.


Majd meglátjuk, hogy MP és a TISZA megteszi-e majd ezeket, ha lehetősége lesz rá. Egy biztos, a jelenlegi kormány nem változtat, mert nem érdeke.

máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3# jelentkezz akkor a Tisza pártba!
máj. 28. 09:51
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Hát nagyon nem!

Miért lett volna Lúdas Matyi a Fideszben?

Jól megélt a hatalmi elitben, milliókat keresett.

Aztán elcseszte, a feleségét, minden mást. Kidobták. Jogosan.

Akkor mitől lenne egy nárcisztikus, egoista populista köcsög Ludas Matyi???

máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

09:57

Hajrá Peti!

máj. 28. 10:21
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
6# igen, hajrá, hamarosan jön a beégés Platós Poloska Petikének...eret vág, majd meglátod.
máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Következmények országa lehetne politikai szinten is. A valódi felelősök, és nem nők szoknyája mögé bújva, röhögnek a markukba, hogy továbbra is szektorokat, és vármegyéket írjanak a családuk nevére következmények nélkül.
máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!