Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kell e aggódnunk a választás...

Kell e aggódnunk a választás tisztaságáért?

Figyelt kérdés
Az ellenzèki pàrtokból egyiknek sem lesz több szavazatszàmlálója mint 2000 fõ. Egy pártnak hàny db szavazatszàmláló kell? Illetve mi garantàlja h Orbiék nem fogjàk elcsalni a számlàlást? Emlèkeim szerint 22ezer szavazatszàmláló kell egy pàrtnak, de lehet tèvedek... ez az ezer körüli szám nagyon alacsonynak tűnik.

máj. 31. 19:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Kit érdekelnek a szavazatszámlálók, amikor a fidesznek már reggel kitöltött papírokkal teli urnáik vannak...


Dupla annyi szavazólapot nyomtatnak mint amennyi kellene... vajon miért.

máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
21. Dehülevagy🤣
máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 DK-s ***** válasza:

#20-nak:


Ez még az amnesztiánál is több.


Erre, ami az én esetemben történt, csak köztársasági elnöki döntéssel lehet példa. De ami az én KONKRÉT esetemben történt, az nyilvánvalóan valami rendszerszintű hiba.


Baxxa meg. De most tényleg! Én a '90-es és a 2000-es években a pécsi alvilág egyik, jelentősnek mondható személye voltam. Még szigorúan jogi értelemben vett, 16-szorosan büntetett előéletet sem sokan tudnak felmutatni! Közel másfél évtizeden át csináltam h'lyét a pécsi rendőrökből, 6 év 9 hónapot ültem összesen, erre kiállítanak nekem egy tiszta erkölcsit.


Lehet hogy nevetségesnek tűnök, de én gyakorlatilag SÉRTÉSNEK veszem!

máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
11%
mindig csal a Fidesz 2022-ben is csaltak és ki is derult de nem lett semmi következménye :D
jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
#3 Ha csak 6000 van a fidesznek akkor ők se tudják még a felét se lefedni. Így fejből nemtudom de valami 24 ezer szavazó hely van. 12 ezret biztositott egy egyesület Magyar Péternek a másik felét meg saját táborból szedte össze
jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
#4 Az átjelentkezések most nem szamitanak, mert csak egy országos lista %-os értéke számít és nem a fidesz által készített választási kerületet eredménye.
jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Kb 11ezer szavazókör van, Fidesznek kb 7000 számlálója, de a megyei számlàlók is fideszesek, szóval jóval több. Aki volt már szàmolni: mennyire csalható el így a választàs?
jún. 1. 21:58
 28/29 anonim ***** válasza:

27# Nem a számoláson csalnak, hanem eleve az urnákat cserélik ki egy olyanra, amibe fideszes szavazatok vannak. Amikor az autókkal összegyűjtik vagy kiviszik az urnákat, ki tudja mi van bennük vagy mit dobnak beléjük.


Szerinted aki vádiratokból húzza ki a nevét, az nem tud belenyúlni egy választásba?

jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 DK-s ***** válasza:

Hagyjátok abba az ostoba konteók gyártását.


A választások után az országos jegyzékben ellenőrizni tudom, hogy annyi van -e feltüntetve, amennyi a nálam lévő jegyzőkönyvben szerepel?


Tényleg nem tudnak csalni.

jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!