Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kell e aggódnunk a választás...

Kell e aggódnunk a választás tisztaságáért?

Figyelt kérdés
Az ellenzèki pàrtokból egyiknek sem lesz több szavazatszàmlálója mint 2000 fõ. Egy pártnak hàny db szavazatszàmláló kell? Illetve mi garantàlja h Orbiék nem fogjàk elcsalni a számlàlást? Emlèkeim szerint 22ezer szavazatszàmláló kell egy pàrtnak, de lehet tèvedek... ez az ezer körüli szám nagyon alacsonynak tűnik.

máj. 31. 19:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódtok,akkor miért nem mozgósítotok több embert szavazatszámlálónak? Mi az oka, hogy nincs elég szavazatszámláló az ellenzéki oldalon?
máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
75%
Amelyik párt választókörönként nem tud kiállítani 1 azaz egy szavazatszámlálót, az annyit is ér.
máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Hàny db szavazòkör van? Vagy hànybhelyen zajlik egy idõben a számlálás?


Èn gondolkoztam h jelentkezek, de nincs kedvem annyi idõt végigcumizni... ès felhàborìtònak tartom h 4-5-6 szavazòlapot kell kitölteni full kamu pàrtokkal. Ès mindezt azèrt h a fidesznek kedvezzen... azt kène a fideszesekkel tenni, hogy nekik egy règi tekefonkönyv méretû szavazòlapot kène adni dugig jelöltekkel és véletlenszerűen elrejteni benne 5 db fideszes nevet ès keresgèljèk csak napestig a jelöltjüket...

máj. 31. 19:36
 14/29 DK-s ***** válasza:

#13-nak:


És hol jelentkeznél? 🤣


Az azért nem úgy működik, hogy csak úgy "jelentkezel".


Valamelyik pártnak, vagy független jelöltnek kell delegálnia. Én a DK delegáltja vagyok, de gondolom ezt sejtetted.

máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Büntetlen előélet nem feltétel a dékánál? Mily meglepő.
máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

#12 most h utánanéztem egyik pàrtnak sem lett meg a 100% os lefedettsège :D


[link]

máj. 31. 19:48
 17/29 DK-s ***** válasza:

#15-nek:


Akarsz csodálkozni? Mert én már túl vagyok rajta.


Iskolába pályáztam meg karbantartói állást, és megnyertem. Ekkor derült ki, hogy erkölcsi is kell. Úgy számoltam, hogy az elévülés már meg van, tehát a "középutas" erkölcsit meg fogom kapni, vagyis az fog szerepelni benne, hogy: "Bűntettesek nyilvántartásában nem szerepel".


Valamit nagyon elbaxtak a belügynél, mert a nyilvántartásuk szerint BÜNTETLEN ELŐÉLETŰ vagyok. Akár rendőrnek is mehetnék. 🤣


Én.


No comment.

máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 DK-s ***** válasza:

Ismét #15-nek:


[link]

máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Jóban vagyunk az orosz hekkerekkel.
máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Klára kijárta neked az amnesztiát.😂
máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!